Skocz do zawartości

Zadarte czuby - nike shox rivarly


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Czuby moich butów są zadarte do góry, jak u klauna. Da się coś z tym zrobić? (buty skórzane)

 

Jest tak:

 

post-1144-0-53235800-1370184333_thumb.jpgpost-1144-0-29341600-1370184338_thumb.jpgpost-1144-0-26782300-1370184343_thumb.jpg

 

a chciałbym, aby było tak:

 

post-1144-0-32864500-1370184372_thumb.jpgpost-1144-0-54682600-1370184376_thumb.jpgpost-1144-0-30188100-1370184381_thumb.jpg

 

Da się z tym coś zrobić?

Próbowałem moczyć buty, wkładać na czas schnięcia taką wkładkę wypychającą, wszystko cacy, ale podczas chodzenia, wszystko wraca do "normy" -.-

 

Z góry dzięki za odpowiedź!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podniesiony nosek tworzy druga fałdka , ta przy sznurówkach ,to ona podnosząc się wytwarza tą pierwszą,jeśli staniesz na palcach na pewno się to uwidoczni.

post-298-0-69160000-1370209917_thumb.jpg

Co zaradzić ?, buty sportowe niekoniecznie posiadają jakiekolwiek usztywnienie noska a ono mogło by tu pomóc.

 

tzn. ta druga fałdka jak to nazwałeś chyba bardziej opadając, a niżeli podnosząc się, wytwarza tą pierwszą.

Reasumując, mam udać się do szewca z zapytaniem o montaż noska usztywniającego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, mam udać się do szewca z zapytaniem o montaż noska usztywniającego?

 

 

Na pewno podjął bym takie działanie, aby wykluczyć ten mankament , na prawidłach będą wyglądać ładnie bezsprzecznie, ale co będzie jak założysz je na stopę i zrobisz parę kroków?,materiał się już poddał i będzie się poddawał dalej wpływowi stopy i możliwościami właściwej dla niego elastyczności.

Kiedyś na forum, ktoś nawiązał do zastosowania jakiegoś środka chemicznego, oraz zadziałania temperaturą na pomarszczoną skórę, ale to była skóra licowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidła zgadzam śie z Kwinto +przeparować nad czajnikem z gotująco wodą zabieg powtarzać regularnie wątpie by ktoś śię podjoł przećwiekowania obuwia sportowego by usztywnić nosek podejrzewam że usztywnienie podeszwy dałoby lepszy efekt by sie nie lamały tak, ale to są buty sportowe więc muszą sie zginać.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no robiłem podobny zabieg, mający chyba takie same walory.

Moczyłem cały ten czub, wkładałem takie tekturowe prawidło (jakie mamy w butach przy zakupie) i te mokre buty z włożonym prawidłem wystawiałem na słońce. Pod koniec dnia wyciągnąłem i but o idealnym kształcie.

 

Nałożyłem, zrobiłem może 20 metrów i wszystko powróciło do "normy".

Nie wiem może regularność tych zabiegów coś zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.