Skocz do zawartości

Moje buty #3


Krizg77

Rekomendowane odpowiedzi

Powinieneś skorygować pomiar dlugości (AB). W twoich stopach dłuższy jest drugi palec a nie pierwszy i to on wyznacza długość stopy.

Trzeba by sprawdzić czy wymiary na ekranie będą te same. Jeśli tak to na rysunku można zmierzyć nową długość.

Niestety skanowanie i późniejszy wydruk przekłamują (marginesy). Taki pomiar trzeba by wyciąć w programie graficznym i przeskalować tak by obwody oznaczone na kartce były identyczne z tymi na wydruku.

 

Wiem .

Zatem wkluczam opcję cięcia .

Skan dotyczy wydruku na A4 więc po wydruku mamy dokładnie to samo .

Czekamy na Krizga aż się odkopie z tej roboty - bo my się już tu lejemy w kolejce do mistrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czy się zgadza czy nie to wszystko zależy już od możliwości drukarki. Obszar skanowany jest A4 ale obszar wydruku to A4 pomniejszone do obszaru zadruku drukarki no chyba, że drukujesz na urządzeniu, które umożliwia wydruk bez marginesów. W tym przypadku proponuję wyciąć sam obrys w programie graficznym i wydrukować część skanu, która powinna wejść 1:1

Edytowane przez Bananetti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć rację Banetti .(dotyczy to najczęściej edytorów tekstowych jednak ;) )

Przy obecnych drukarkach ten problem pokonano - obszar skanowania jest większy od A4 a wydruk 1:1 i jedynie dolny margines jest większy ze względu na podawanie papieru ;)

Pomijając kolejny aspekt techniczny (który również jest znany administracji :D ) administrator donosi iż jednak drugi palec jest równy pierwszemu (przy czym pierwszy nie czuje się z tego tytułu obrażony ;) ) .

 

Krizg nie chowaj się teraz za monitorem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za opinie :smiling: :smiling: :smiling:

 

...niestety mam zawał pracy i odłożyłem poboczne projekty pasjonackie... <_<

 

...w tajemnicy powiem tylko, że następne buty jakie zrobię w kooperacji z belzebubem to będą buciki dla mojej Żony (tyle, że nie wiem kiedy to będzie... :( :( :( )

 

Pozdrawiam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do oceny samych butów powiem, że podobają mi się. Mają jak dla mnie kilka mankamentów, ale kimże jestem aby prawić morały. Ogólnie raczej jeśli chodzi o "pierdoły" no i może ich wysokość. Ale co tam. Zresztą gdyby mnie wyszły choć w połowie takie jak Twoje popuściłbym pewnie z samozachwytu. Gratuluje kolejnej świetnej realizacji. Olbrzymi plus za kolor cholewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a później zrób sobie może urlop czy coś :) :) :)

 

Złośliwość tego typa (publicznie wyznam ) nie_zna granic .:p

Jaki urlop ?

Chcesz w kolejce stać do przyszłego roku ? :D

Ty się Krizg chłopie ogarnij - bo kolejka stoi jak widzisz .

Ja tu już kopyta u Belzebuba samego staluję a ty mnie się wymigujesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.