Skocz do zawartości

Moje buty #3


Krizg77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :smiling:

 

...i mam następne buciki... duży wkład w tym "projekcie" miał belzebub...

 

 

...Pan belzebub "uszył" mi kopyta na miarę:

mms_img1087784949.jpg

mms_img-1172033678.jpg

mms_img1090970509.jpg

 

 

...resztę zrobiłem sam...

08042013057.jpg

08042013058.jpg

08042013059.jpg

 

 

...zdjęcia robiłem "na szybko" telefonem...

12042013061.jpg

12042013064.jpg

12042013062.jpg

12042013069.jpg

12042013066.jpg

 

 

 

:rolleyes:BARDZO PROSZĘ O OPINIE, DZIĘKI TEMU MOGĘ SPOJRZEĆ NA MOJĄ PRACĘ Z INNEJ PERSPEKTYWY :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mały cynk, że coś się kroi ... i miało mi się nie podobać podobno, a tu jak na złość :p

 

Gratulacje i Szacuneczek dla obu Panów!

 

Krizg77 - a czy dałbyś radę zrobić tego typu Chukka:

Blue_CK_BackStrapDetail_grande.jpg

BlueHighSideFinal_CompAll_grande.jpg

BlueHighTopFinal_CompAll_grande.jpg

 

http://christiankimber.com/collections/desert-boots

 

Jeżeli tak to zamawiam, nie pytając o cenę :)

O ile dobrze pamiętam nosimy ten sam rozmiar :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość belzebub

kopytka sie zrobi zaden problem cena jest indywidualna jezeli chodzi o zrobienie to PAN KRIZIG miał zdjęcie buta i był BARDZO zdecydowany co chce wiec poszło gładko

DZIEKUJE PANIE KRIZIG ZA wzmiankę o mnie :good:

 

Belzebub ma również 42 ?

Zrobisz mi z licówki i podeszwy z opony ?

Ja poważnie pytam .

 

Nie belzebub ma 41 a dla kriziga było robione na miare oczywiście jego nogi

Dajesz waćpan zdjęcie buta wymiary stopy no i sie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość belzebub

Aby rozwiać wątpliwości TAK od podstaw na miare stopy klienta prosze zapytać kriziga czy jest zadowolony on wszystko wyjaśni

 

zapomniał bym panie administratorze :D nalezy podac wymiary stopy no i kontakt bo pytań jest sporo tym bardziej ze nie widze stopy

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wypasowany model to ten pierwszy (podrapany) a kopyto "BOGDAN" poniżej to owoc obtoczenia u kopyciarza.

 

Ładna forma to i but miał szansę się udać.

 

Do tych butów 42 to kopyto powinno być inne.

 

Jak ktoś planuje zrobić sobie butki to proponuję nabyć na allegro (koszt ok. 20 zł) kopyta z likwidacji. Zawsze jest baza do własnych pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś planuje zrobić sobie butki to proponuję nabyć na allegro (koszt ok. 20 zł) kopyta z likwidacji. Zawsze jest baza do własnych pomysłów.

 

Myśl niezła .

Ale ja mam marzenie spełnić to w ramach naszego grona wyłącznie (taki tam chore marzenie na początek i niebawem mam nadzieję wdrożyć podstępnie coś innego ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość belzebub

teraz pojmuje tylko ze diabeł tkwi w szczególach kopyto kriziga a kopyto naszego administratora to dwie różne bajki i to widać tak mi sie wydaje i miło ze koledzy pilnują takich szczegółów, jeszcze raz powtórze przed zrobieniem pary klijent ogląda kopyto wzorcowe i decyduje gdzie poprawic i nalezy czytać ze zrozumieniem gdyż kopyto jest dorabiane do zdjęcia a nie wszystko na jednym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc nie czekając aż Krizg się ocknie ze snu - po słowach kilku z Belzebubem rozkminiamy sprawę kopyta .

Pomiary zrobione .

Może się doczekam spełnienia marzenia "współrobiąc" to forum , że doczekam dnia gdy pomacam buta zrobionego od serca :)

 

Poniżej widać me Yeti giry i pomiary .

P.s.

Możecie sobie używać (się wytnie :p:D)

 

lewa.jpg

 

prawa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś skorygować pomiar dlugości (AB). W twoich stopach dłuższy jest drugi palec a nie pierwszy i to on wyznacza długość stopy.

Trzeba by sprawdzić czy wymiary na ekranie będą te same. Jeśli tak to na rysunku można zmierzyć nową długość.

Niestety skanowanie i późniejszy wydruk przekłamują (marginesy). Taki pomiar trzeba by wyciąć w programie graficznym i przeskalować tak by obwody oznaczone na kartce były identyczne z tymi na wydruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.