Jump to content

Recommended Posts

Guest DRATEWKA975

siodło fajna sprawa ,a w połączeniu z koniem to jest dopiero to.Ciakawi mnie czy jeżdziec moż korzystać z jasnych spodni?

Link to comment
Share on other sites

Klient ponoć zachwycony :)

Przy dobrym odtłuszczeniu skóry Renovating Cream i Juvacuir trzymają piekielnie mocno - na Targach Poznańskich fachowcy z garbarni cmokali z podziwu :)

 

Aha - no i stosowane są często przy renowacji skórzanych kierownic, gdzie siła tarcia+pot też nie przeszkadzają takiemu wykończeniu. Z relacji klientów wiemy, iż pierwsze ślady zużycia pojawiają się po 6-12 m-cach przy intensywnym użytkowaniu (przedstawiciel handlowy). Średnio często jeżdżący starszy Pan tłucze już kierownicę 3 lata i nie ma problemu :)

Link to comment
Share on other sites

Stosując Saphir Juvacuir nie ma mowy o brudzeniu spodni, dość mocno na to zwracam uwagę !!! Siodła należą do kobiet i zwracają szczególną uwagę na takie cechy jak nie brudzenie ubrań. Trochę mi to zajęło czasu bo jak widać były mocno zużyte ale efekt ostateczny zrobił wrażenie. Cytat właścicielek "spodziewały się, że będzie ładnie ale to przerosło ich oczekiwania"

Miło mi było :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Łeee, a co tu było odświeżać, było prawie jak nowe :)

Z tym brudzeniem to jest różnie. Często same balsamy/oleje do użyte do konserwacji, w połączeniu po prostu z kurzem/brudem (to dość "brudny" sport jednak) dają "plamę". Widoczną najbardziej na jasnych bryczesach w miejscu gdzie wewnętrzna strona kolana styka się z tybinką. Nogi tam pracują dość sporo.NA 99% przypadków brudzenia u nas, to było właśnie to miejsce, a nigdy siedzisko co najlepsze. Kiedyś oklejałem nową skórą siedzisko i później je lakierowałem. Jako że właśnie tybinki się odróżniały, polakierowałem i je, po wcześniejszym odtłuszczeniu i umyciu. Farba starła się po dwóch jazdach czyli około 1,5h :) Inna sprawa, że to była jakaś spirytusowa, jaka, nie pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

Juvacuir to jednak coś innego niż farba .

Farba farbie , też nie równa .

Konia z rzędem temu kto zedrze [beeep]skiem to http://www.multirenowacja.pl/tinture-francaise-50ml-farba-do-skor-na-bazie-alkoholu-saphir-teinture.html

Owszem jak się weźmie coś podobnego http://www.multirenowacja.pl/tarrago-color-dye-double-25ml-25ml-farba-lakier-do-skor-preparer.html

To drugie na ścieranie jest podatne - ale krycie ma jednak lepsze .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.