Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Klient ponoć zachwycony :)

Przy dobrym odtłuszczeniu skóry Renovating Cream i Juvacuir trzymają piekielnie mocno - na Targach Poznańskich fachowcy z garbarni cmokali z podziwu :)

 

Aha - no i stosowane są często przy renowacji skórzanych kierownic, gdzie siła tarcia+pot też nie przeszkadzają takiemu wykończeniu. Z relacji klientów wiemy, iż pierwsze ślady zużycia pojawiają się po 6-12 m-cach przy intensywnym użytkowaniu (przedstawiciel handlowy). Średnio często jeżdżący starszy Pan tłucze już kierownicę 3 lata i nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosując Saphir Juvacuir nie ma mowy o brudzeniu spodni, dość mocno na to zwracam uwagę !!! Siodła należą do kobiet i zwracają szczególną uwagę na takie cechy jak nie brudzenie ubrań. Trochę mi to zajęło czasu bo jak widać były mocno zużyte ale efekt ostateczny zrobił wrażenie. Cytat właścicielek "spodziewały się, że będzie ładnie ale to przerosło ich oczekiwania"

Miło mi było :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Łeee, a co tu było odświeżać, było prawie jak nowe :)

Z tym brudzeniem to jest różnie. Często same balsamy/oleje do użyte do konserwacji, w połączeniu po prostu z kurzem/brudem (to dość "brudny" sport jednak) dają "plamę". Widoczną najbardziej na jasnych bryczesach w miejscu gdzie wewnętrzna strona kolana styka się z tybinką. Nogi tam pracują dość sporo.NA 99% przypadków brudzenia u nas, to było właśnie to miejsce, a nigdy siedzisko co najlepsze. Kiedyś oklejałem nową skórą siedzisko i później je lakierowałem. Jako że właśnie tybinki się odróżniały, polakierowałem i je, po wcześniejszym odtłuszczeniu i umyciu. Farba starła się po dwóch jazdach czyli około 1,5h :) Inna sprawa, że to była jakaś spirytusowa, jaka, nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juvacuir to jednak coś innego niż farba .

Farba farbie , też nie równa .

Konia z rzędem temu kto zedrze [beeep]skiem to http://www.multirenowacja.pl/tinture-francaise-50ml-farba-do-skor-na-bazie-alkoholu-saphir-teinture.html

Owszem jak się weźmie coś podobnego http://www.multirenowacja.pl/tarrago-color-dye-double-25ml-25ml-farba-lakier-do-skor-preparer.html

To drugie na ścieranie jest podatne - ale krycie ma jednak lepsze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.