Skocz do zawartości

Nowe buty - rozklejone.


Gość lukas22

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, posiadam nowe buty z 2002 roku dałem za nie troche pieniążków.. a tu lipa rozlatują się.

Najprawdopodobniej jest stary klej do tego jeszcze zostawiłem je w samochodzie gdzie była sauna i już wgl się rozkleiły. Chciałbym się dowiedzieć czy da się to skleić na dłużej? czy to raczej nie ma sensu i mam sobie je schować w gablotce.. W butach byłem raz.. i odrazu mi się odkleiła podeszwa.

Jaki klej ewentualnie zastosować>? patex do butów?

Czy da się tak kleić żeby klej nie ubrudził buta przy nadmiarze? np: oklejanie taśmą jak np: przy malowaniu.post-1065-0-12334100-1367056249_thumb.jpgpost-1065-0-93222900-1367056253_thumb.jpgpost-1065-0-01328900-1367056258_thumb.jpgpost-1065-0-34196200-1367056264_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skąd ja mam wiedzieć który szewc jest dobry.. jeśli jakiś amator szewc ma mi to robić.. to juz wolę sobie to sam skleić. Byłem u jednego i powiedział że pewnie znowu się rozklei.. gwarancji nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość lukas22

Witam ponownie:), buty były u szewca który od[beeep]ał niezłą fuszere bo bez wcześniejszego uzgodnienia zszył je do okoła :o myślałem że dostane zawału.. bo buty miały wartośc kolekcjonerską a teraz to już są bezwartośćiowe.. Buty leżą a ja nie wiem co mam z nimi zrobić, bo kosztowały mnie trochę.. Najgorsze jest to że  po pierwszym wyjściu rozleciały się, czy to żeczywiśćie eko guma?

 

IMG_7824_zps94aa4668.jpg

Myślałem zeby to czymś elastycznym wypełnić i pomalować na czano żeby dało się chociaż chodzić.. ale nie wiem czy to realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za to co zaraz napiszę. Nie mogłem... spadłem z krzesła śmiejąc się z fantazji "szewca". Ja wiem, że to jest tragedia, wiele widziałem już pseudo-napraw, ale to jest w czołówce. Z drugiej strony obiektywnie patrząc ostrzegano Cię przed samoróbką, lub też doradzano znalezienie dobrego szewca, lub też nawet wysłanie butów do Kolegi SCHUSTER LESZNO. Obawiam się, że to koniec historii tych butów, przynajmniej jeżeli chodzi o w pełni oryginalne spody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja domowo skleiłbym sam ten spód

w marketach jest klej w tubce, nazywa sie "klej szewski" "budapren szewski" itp.

wyczyścić łączone powierzchnie benzyną, skleić, ścisnąć i powinno trzymać

 

ja kupiłem sobie kiedyś w venezia buty, przecena z 500zł na 200zł, wylądowały na 6 miesięcy do szafy,

po dwóch miesiącach chodzenia porobiły się dziury w zelówkach, z paragonu wyparował atrament, szewc mi powiedział 50zł za naprawę

 

więc kupiłem sobie spódy w sklepie szewskim, wyciąłem kształt zełowki, przykleiłem i sam jestem bardzo zdzwiony że w tych butach całą zimę przechodziłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.