Jump to content

Recommended Posts

Dzisiaj moje trampki zostały przypadkiem oblane wybielaczem, przez co z beżu zrobił się beż z żółto białymi plamami, co oczywiście wyjściowo nie wygląda.

Jak na razie włożyłem je całe do rozcieńczonego wybielacza, aby całe przeszły w jeden kolor, ale jeśli się to nie uda - planuję je pomalować. I tu pytanie do was - czym je malować? Kolor raczej będzie brązowy, ewentualnie granat.

Buty kosztowały mnie stówkę w outlecie, więc nie będzie żal jak się zniszczą, a w obecnej chwili są niezdatne do użycia, ze względu na to jak wyglądają (o ile wybielacz nie pomoże).

Swoją drogą, czy są jakieś wybielacze, które nie są silnie żrące? Jedyny, jaki posiadam to ACE i wiem, że po włożeniu doń butów uzyskałbym piękne białe trampki, ale obawiam się, że materiał nie wytrzyma takiego środka i po paru dniach się zacznie rwać. Dlatego też rozcieńczyłem płyn z wodą, przez to i nie spodziewam się satysfakcjonujących wyników.

 

25427.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.