Skocz do zawartości

Problem z timberlandami z nubuku (?)


defectx

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie witam.

Specjalnie się zarejestrowałem by ktoś tu pomógł, zdaję się ze znacie się na rzeczy :)

Otóż zakupiłem takie timberland'y (widoczne na zdjęciu, nazwa modelu to:

Buty TIMBERLAND NEWMARKET LP OX)

 

, i ku mojemu niezadowoleniu stało się z nimi coś dziwnego, mianowicie jeden but troszkę jakby się ciemniejszy zrobił, mało tego, pojawiły się na jego powierzchni mnóstwo małych dziurek, generalnie jeden się zrobił taki szorstki, drugi jest gładki, nie wiedzieć czemu. Czyściłem je jakimś szamponem do nubuku/zamszu, mam jakąś piankę i tą multi-szczoteczkę, niestety niewiele to pomaga.

I tu pytanie do was, czy znacie na taką przypadłość jakiś sposób? czy może oddać je do reklamacji?

Liczę na waszą pomoc :)

post-1018-0-35163400-1365943880_thumb.jpg

Edytowane przez defectx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Najlepiej gdybyś zamieścił kilka własnych fotek i napisał czy zanim zaobserwowałeś zmiany w jakikolwiek sposób je pielęgnowałeś, stosowałeś jakieś środki?

Pewien Szewc w podobnych sytuacjach mawia:

"Wiesz, bo to jest tak - lewe buty robią w jednej fabryce, prawe w drugiej. Dobrze jak w tym samym kraju. I mogło się zdarzyć, że skóra na lewy poszła karku zwierzaka, a na prawy z pupy. Różnica więc jest naturalna" :)

 

No, ale tu wcale tak nie musi być rzecz jasna :)

Pokaż fotki, to może coś więcej wymyślimy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oczywiście na gwarancję tego nie przyjmują.

Znaczy się co mówią?

Z tego co wiem, reklamację możesz złożyć zawsze i punkt sprzedaży ma obowiązek ją przyjąć i zweryfikować. Nie mogą raczej nie przyjąć. Jedynie po rozpatrzeniu, odrzucić.

 

A zrób proszę kilka fotek w świetle dziennym najlepiej i pokaż nam jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam ;) Podłączam się również do tematu, jednak z trochę innym problemem. Mam identyczne buty, myję je Omnidaiem, specjalną szczoteczką i impregnuję Nano Invulner Protector'em. Wszystko ładnie schodzi a impregnat sprawia, że buty po umyciu szybko się nie brudzą jednak mają dziwną przypadłość. Nad podeszwą widnieją ciemne plamy, jakby buty były tam zawsze mokre. Może to byś spowodowane tym, że czyszcząc boki podeszwy szczoteczką ryżową mogłem przypadkowo przejechać również po nubuku co pozostawiło takie paski. Mimo to i tak dziwi mnie, że nie da się z tym nic zrobić. Ani mycie, ani szczotkowanie szczoteczką z mikrofibry nic nie zmienia.

 

timberland_1.jpg

timberland_2.jpg

 

Jakieś pomysły? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.