Skocz do zawartości

Sprzedam Nowe Weejuns Limited Ed. 75th Anniversary!


Rekomendowane odpowiedzi

am na sprzedaż NOWE mokasyny Weejuns BASS FREEPORT 75TH ANNIVERSARY

Myślę, że nie muszę nikomu tłumaczyć co to za buty, ewentualnie można się zaznajomić pod

http://allegro.pl/no...3163308582.html

 

Mokasyny niestety są mi minimalnie za małe, sprzedaję za śmieszną cenę - nowe i pełnowartościowe, ręcznie wyprodukowane w Salwadorze.

 

Ciekawostka - filmik prezentujący proces produkcyjny tego modelu

 

 

Zachęcam do kupna, kto pierwszy ten lepszy.

Proszę nie usuwać postu - buty sprzedam z całą pewnością, ale zależy mi też na tym, żeby kupił je ktoś, kto doceni to obuwie, a nie tylko kupi, bo cena kosmicznie niska ;%29.gif Myślę, że pasjonatów jest tutaj wielu, a więc to dobre miejsce na znalezienie świadomego posiadacza Weejuns'ów ;]

post-291-0-92733800-1365592685_thumb.jpg

post-291-0-80520700-1365592692_thumb.jpg

post-291-0-45535000-1365592699_thumb.jpg

post-291-0-25315600-1365592706_thumb.jpg

post-291-0-89659400-1365592712_thumb.jpg

post-291-0-60765600-1365592720_thumb.jpg

post-291-0-58543900-1365592731_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty zostały zakupione w Polsce po mocno okazyjnej cenie - kupiła mi je dziewczyna w ciemno, niestety okazały się być za małe :/

Dowód zakupu posiadam - paragon jest jednocześnie potwierdzeniem gwarancji. Z tego co się dowiedziałem gwarancja jest realizowana przez sprzedawcę, nie producenta.

Paragon wyślę razem z butami - cena na nim jest niższa niż w aukcji, czego nie ukrywam.

 

Nie posiadam pudełka.

 

Myślę, że to tyle na temat autentyczności butów :)

 

Gdzie zostały kupione?

Sprzedajesz je z pudełkiem, gwarancją i dowodem zakupu?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podważałem autentyczności. Ciekaw jestem gdzie tego typu buty można w Polsce kupić.

Na ebayu gdzieś widziałem chyba w granicach 70-90$. Z resztą nie tyle interesuję się ceną, lecz całą ofertą sklepu - ciekaw jestem po prostu, co jeszcze można tam trafić :)

Czy jesteś w stanie podlinkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, nie mam nic do ukrycia :)

TK MAXX - sklep wyprzedażowy, można znaleźć naprawdę ciekawe pozycje. Sam zakupiłem kiedyś zimowe bugatti za 80zł, a w tej chwili mam na nogach zamszowe mokasyny buffalo zakupione za 53zł :):)

Buty w sklepie są pełnowartościowe, jedyna różnica polega na tym, że nie posiadają pudełek.

A sieć TK MAXX się w Polsce rozrasta, kiedyś jeździłem na zakupy do Wrocławia, teraz mam salon pod nosem w Opolu

 

Jeśli jest zainteresowanie, mogę czasami podsyłać zdjęcia ciekawych butów jakie zobaczę na półce :)

 

Buty luksusowe, a więc najczęściej ekstrawaganckie jak na nasze typowe standardy można zakupić nawet 90% taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.