Skocz do zawartości

Obówie Męskie i Damskie producent!


Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam serdecznie jestem nowym członkiem forum, jestem producentem obuwia damskiego jak i meskie tyle że w obuwie męskie zaczynam od dość nie dawna. obówie produkujemy z materiałów sztucznych sprowadzanychz wloch jak i rownież obówie skórzane na zamówienie.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany współpraca z nami z wielka checia zaprasza.

Wszelakie pytania proszę o kontakt telefoniczny, meilowy, badż na gg

Tel, 533019415, 512099902

e-mail bubuu19@wp.pl

gg 5271288

 

Więcej zdjęć oraz ceny mogę przesłać na e-mail.

 

Pozdrawiam.

 

 

post-729-0-85480800-1365186753_thumb.jpgpost-729-0-64650800-1365186875_thumb.jpg

post-729-0-36745400-1365186923_thumb.jpgpost-729-0-91223200-1365187039_thumb.jpg

 

Edytowane przez AXE316
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie Pana.

Zapytać sobie pozwolę jednak...

Czy przeczytał Szanowny Pan panujący tu regulamin ?

 

 

III. REKLAMA I DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWA NA forum

  1. Na forum obowiązuje zakaz reklamy poza kilkoma wyjątkami opisanymi w kolejnych punktach.
  2. Wyjątkiem jest dział PASAŻ HANDLOWY, gdzie firmy, sprzedawcy, właściciele sklepów na wcześniej ustalonych z Administracją forum zasadach i zgodnie z REGULAMINEM PASAŻU mogą oferować swoje produkty.
  3. Użytkownicy nie będący sprzedawcami, firmami, właścicielami sklepów mogą swoje oferty bez zgody Administracji forum umieszczać w dziale OGŁOSZENIA / OFERTY / BAZAR.
  4. Indywidualni użytkownicy i firmy mogą uzyskać zgodę na reklamę (w podpisach, sygnaturach, avatarach lub na innych zasadach) po ustaleniu detali z Administracją forum.
  5. Zakazane jest stosowanie jako nazw użytkowników forum adresów stron www lub ich fragmentów bez uzgodnienia tego faktu z Administracją forum
  6. forum WBUTACH.PL nie odpowiada za zakupione przedmioty, oraz nie udziela na nie żadnej gwarancji. Odpowiedzialność i gwarancję zapewniają firmy i użytkownicy zamieszczający ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.