Skocz do zawartości

Nietypowe zapytania / zachowania klientów


e-sportowe.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jest temat o obsłudze sklepów i gafach sprzedawców (bardzo zabawne hehe), ale przyznać muszę, że i klienci potrafią czasem zakręcić sprzedawcę nieszablonowym pytaniem lub zachowaniem :)

 

Oczywiście temat z przymrużeniem oka :)

 

Kilka przykładów z ostatnich dni (z zachowaniem pełnej anonimowości oczywiście):

 

Po zakupie:

*witam jednak tych butów nie chce bo nie ma tych co chce proszę o zwrot gotówki

 

*jestem nowicjuszem i dla tego chciałem prosic o anulowanie ostrzezenia od was . chociaz nie dokończyłem zadnej transakcji tylko oglądałem wasze przedmioty ale jak sie wan nudzi to możemy to rozwiązac w inny sposób ...

???

 

*Z tego co pisze w opisie te buty sa tylko do pilki. Jak wyjde w nich bez pilki pod reka to bedzie obciach ??:)

... jakby to ująć? :)

 

 

Spotykacie się z nietypowymi zapytaniami, nad którymi trzeba się głęboko zastanowić, by odpowiedzieć?

 

Wesołych i uśmiechniętych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dzień dobry – mówi wchodząca kobieta do sklepu


  • dzień dobry

  • niech mi Pan pożyczy 20 zł na taksówkę


  • ale ja nie znam Pani

  • to znaczy że nie pożyczy mi Pan?

  • Eeeeee no nie – odpowiada sprzedawca

  • co za nienormalni ludzie już nie można pożyczy 20 zł na taksówkę u szewca – komentuje kobieta odwraca się i wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy już zdarzyło mi się być świadkiem podobnych sytuacji :)

 

Sklep obuwniczy ... na półce ten sam model w kilku, czasem kilkunastu kolorach ...

 

Klientka: O fajne, ale są jakieś inne kolory?

Sprzedawca: A jakie?

Klientka: ... noo ... hmm ... no nie wiem :)

Sprzedawca: No to są. Podać? :)

Klientka: ... ??? :on2long: Nieee, tak tylko pytam. Właściwie to czekam na autobus :)

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z innej beczki:

k- poproszę baterie 626 do zegarka

s- proszę bardzo

zadowolony klient wychodzi, powraca po godzinie już z rozpakowaną baterią

k- chcę odda tę baterię

s- co się stało jest zepsuta?

k- bateria jest ok, ale zegarek nie chce chodzić

sprzedawca na wszelki wypadek sprawdza baterię testerem, bateria rzeczywiście ok, i grzecznie mówi do klienta

s- nie mogę przyjąć tej baterii s powrotem bo jest już rozpakowana

na co klient wyjmuje zegarek i rzecze

k- to proszę naprawić zegarek, bo poco mi bateria jak zegarek nie chodzi

s- nie zajmujemy się serwisem zegarków proszę Pana

k- to proszę o zwrot pieniędzy za baterię

s- nie mogę przyjąć zwrotu rozpakowanego towaru

k- Pan jesteś oszust i złodziej ja to zgłoszę gdzie trzeba – odwraca się i wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hehe ... Ostatnio działamy z prędkością światła i kurierzy chyba przestali zwracać uwagę na fotoradary :)

 

"zasłużony pozytyw, jak najbardziej. wpłaciłem pieniądze o 13 na konto, a nastepnego dnia o 10 miałem już paczke w rękach, rewelacja, oby więcej takich osób :) polecam na prawdę !!!!"

 

"Nie wiem jak i czym ten Allegrowicz wysłał kupiony przedmiot ale to musiał być zamaskowany zaprzęg Św. Mikołaja ponieważ paczka dotarła do mnie w ciągu ok. 20h od zamówienia :) Szaleństwo i zaskoczenie ! Pozostaje jedynie polecić ;)"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Sytuacja jeszcze za czasów ucznia gdy robiliśmy obuwie na miare

Starsza kobiećina chce buty buty na śmierć tzn takie do trumny dla śiebie majster podchodzi do tego na poważnie pyta co i jakie klientka na koniec dodaje podeszwy muszą być skórzane bo ona ma reumatyzm  tu majster nie wytrzymał zresztą my też buahahahaha!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.