Skocz do zawartości

Buty vintage


Rekomendowane odpowiedzi

Mam do zaoferowania:

1. Buty damskie, szpilki Seymour Troy, rok produkcji ok. 1950, rozm.36. Ręczna robota - zresztą podejrzewam, że maniacy obuwia będą wiedzieć co to za projektant.

2. Adidas Corsica - mokasyny męskie, rozm. 41,5,kolor błękitny przełom lat 70 i 80, wyprodukowane w Rumunii.

Zainteresowanych proszę o kontakt, podeślę więcej informacji i zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo mogę zrobić zdjęcie metki, bo jej po prostu nie ma (papierowej nie mam). Mają wybity za to coś w rodzaju nr seryjnego. Zdjęcie zrobię, w tygodniu wrzucę. Nr seryjny jest wybity tak, jak na tych butach:

NEW 70`S / 80`S VINTAGE ADIDAS KORSIKA LEISURE SHOES / TRAINERS

 

Co do ceny to naprawdę nie wiem. Najchętniej to proszę o jakieś propozycje. Przez jakiś czas zastanawiałam się co mogę zrobić z tymi butami, jest moda na vintage, ale nie wiedziałam czy zainteresowanie w naszym pięknym kraju w ogóle będzie.

Przy okazji mam pytanie: czy ktoś się orientuje czy Harolds (sławna marka domów handlowych) też sygnowała swoją marką buty. Bo mamy też piękne, białe mokasyny, letnie, made in Portugalia - które tak się właśnie nazywają (Nie chce ich się pozbywać, zostają u nas. Szukałam w necie informacji na ten temat, ale nic nie znalazłam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.