Jump to content

Buty vintage


Recommended Posts

Mam do zaoferowania:

1. Buty damskie, szpilki Seymour Troy, rok produkcji ok. 1950, rozm.36. Ręczna robota - zresztą podejrzewam, że maniacy obuwia będą wiedzieć co to za projektant.

2. Adidas Corsica - mokasyny męskie, rozm. 41,5,kolor błękitny przełom lat 70 i 80, wyprodukowane w Rumunii.

Zainteresowanych proszę o kontakt, podeślę więcej informacji i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo mogę zrobić zdjęcie metki, bo jej po prostu nie ma (papierowej nie mam). Mają wybity za to coś w rodzaju nr seryjnego. Zdjęcie zrobię, w tygodniu wrzucę. Nr seryjny jest wybity tak, jak na tych butach:

NEW 70`S / 80`S VINTAGE ADIDAS KORSIKA LEISURE SHOES / TRAINERS

 

Co do ceny to naprawdę nie wiem. Najchętniej to proszę o jakieś propozycje. Przez jakiś czas zastanawiałam się co mogę zrobić z tymi butami, jest moda na vintage, ale nie wiedziałam czy zainteresowanie w naszym pięknym kraju w ogóle będzie.

Przy okazji mam pytanie: czy ktoś się orientuje czy Harolds (sławna marka domów handlowych) też sygnowała swoją marką buty. Bo mamy też piękne, białe mokasyny, letnie, made in Portugalia - które tak się właśnie nazywają (Nie chce ich się pozbywać, zostają u nas. Szukałam w necie informacji na ten temat, ale nic nie znalazłam).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.