Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o obuwie eleganckie to standard. Kwestia zasad czy praktyki? :) Z pod nogawki i tak wystaje czubek i pięta, to po co się męczyć haha :)

Generalnie, żeby osiągnąć taki efekt trzeba nałożyć cienkich warstw pasty woskowej od kilku do kilkunastu. Nakładamy na części cholewki, które nie pracują (pięta i czubek), w związku z czym wosk nie ma okazji się wykruszać i wygląda estetycznie, przyciągając kobiece spojrzenia :). Na miejsca, w których cholewka pracuje (środkowa część, zgięcia, zagięcia) lepiej nakładać kremy, które skórę natłuszczają i odżywiają, nie stanowiąc sztywnej powłoki, lecz uelastyczniając skórę, która wypoczywając na dobrych prawidłach ma szansę się prostować. Jeżeli pasta woskowa na środkową cześć cholewki, to cienka warstwa - bez przesadyzmu :) .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Tak jak pisałem w tej dziedzinie profan ze mnie.

Jeżeli jednak mam być szczery to taka polerka fajnie wygląda, ale na butach gdzie na czubku jest druga warstwa skóry. Na takich jednolitych to trochę dziwnie. Tak jakby ktoś nie skończył pracy. ;) Choć uznaje argumentację że zgięciach skóry wosk by się łuszczył i nie wyglądał estetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Na początek film i próba analizy :)

 

 

Stoi :)

 

1) Zawodnik ściąga sznurowadła

2) Szczota i pozbywa się 7 pyłków kurzu

3) Bawełniana koszulka (made in China) + cleaner lub balsam czyszczący na 2 palce i pozbywa się resztek poprzednio nakładanych impregnatów oraz brudu, którego szczota nie ściągnęła

4) Krem do skór z pigmentem we właściwym kolorze - pokrywa drobne ryski i przebarwienia, nadając głębię koloru.

5) Szczota polerska

6) Bawełna raz jeszcze (polerka+ściąga nadmiar kremu)

7) Czerwona koszulka Chicago Bulls made in China na 2 palce + woda + pasta woskowa = wysoki połysk

8) Szczota polerska

9) Czerwona koszulka Chicago Bulls made in China + woda = polerka faza końcowa

10) Sznurowadła wracają na swoje miejsce

11) Ręce na stół

12) Zgasili światło :)

 

Co do wody z atomizera nie jestem pewien, ale tak obstawiam na 90% - nie sądzę, by dawał tam jakiś dodatkowy nabłyszczacz.

Dozownik dostępny w salonach kosmetycznych o wąskiej specjalizacji TIPSY :)

 

pozdrawiam

 

 

Okazuje się, że na filmie mamy Maestro Hasegawa Yuya z Brift H, który naprawdę wie co robi i pracuje w ekspresowym tempie.

 

%E3%82%B5%E3%83%86%E3%83%B3%EF%BC%91.JPG

 

%E4%B8%AD%E8%BA%AB%EF%BC%92.JPG

 

%E3%82%AA%E3%83%B3%E3%82%B6%EF%BC%90%EF%BC%93.jpg

 

%E3%82%AA%E3%83%B3%E3%82%B6%EF%BC%90%EF%BC%92.jpg

 

Przed:

DSC_0481-thumb-400x267-2.jpg

 

Po:

DSC_0485-thumb-400x267-4.jpg

 

Ciekawostka :)

DSC_2551.jpg

 

 

 

 

 

http://brift-h.com

http://brift-h.com/blog/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

haha :) Przymknąłem - jest git :)

 

Ja bardzo lubię, fotki z "mirror shine", kiedy faktycznie coś się w bucie odbija i w odbiciu można zidentyfikować co to jest :)

Próbowałem Cię sprowokować :)

 

Wiem jednak, że fotkę dobrą zrobić to też trzeba umieć. Kiedyś miałem świetne lustro na butach, ale za cholerę na fotkach nie można było tego ująć - ot kalectwo :)

 

Natomiast już się nauczyłem, że jak dobra fotka, to w świetle dziennym. Przy sztucznym też pewnie można, ale to już trzeba trochę wiedzieć na temat :)

 

Tak czy siak, czekamy na kolejne realizacje z odbiciem w bucie :)

 

pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.