Jump to content

Problem z wiśniowymi glanami SOLOVAIR


Mackoddz
 Share

Recommended Posts

Witam!

Były juz na forum podobne wątki ale nie rozwiały do końca moich wątpliwości, stąd moje pytanie.

 

3 miesiace temu zakupiłem wisniowe glany. 2tygodnie temu zostały oddane na gwarancje która na szczescie została rozpatrzona pozytywnie z powodu łuszczenia i pekniecia skóry na wylot. Wczoraj glany wypasotwałem pasta tarrago mink oil zostawiłem na noc resztki wytarłem szmatka . Dzis glany załozylem pierwszy ,raz po niecałej godzinie chodzenia w butach na zgięciach pojawiły sie jasniejsze zmarszczenia tak samo jak w poprzednich butach .Co prawda sa ledwo widzoczne ale nie chce by buty znowu sie rozpadły po 3 miesiacach.

 

Stąd pytanie czy to normalny wynik uzytkowania / zły dobór wosku(co prawda był polecany do pielegnacji,mam także tarrago shoe cream) lub kolejny raz trafiłem na badziewne buty nie warte swojej ceny.

 

 

Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli wydziela się wosk na zgięciach to stosunkowo normalne przy bezbarwnych środkach. Polecałbym coś w kolorze - najlepiej pommadier.

Jeżeli rażą same zagięcia na skórze, to normalna cecha skóry, której nie da się wyeliminować. But użytkowany nie będzie gładki jak na półce sklepowej.

Jeżeli łuszczy się farba, lub masz identyczny efekt, jak ten, który był powodem uznania reklamacji, konsultuj sprawę z producentem. Jakość skór i wykończenia ma znaczenie.

 

pozdrawiam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.