Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o pomoc, poszukuję eleganckich a jednocześnie oryginalnych butów do ślubu, najlepiej by sklep/producent znajdował się w Częstochowie vel okolicy :) dziękuję z góry za pomoc

 

hej Mika, ja tez miałam podobny problem z ich znalezieniem, czewa ogólnie nie posiada zbyt dużo takich sklepów, choć producentów jest na pęczk, ale szału nie ma!!! Super buty znalazłam ( co było dla mnie dużym zaskoczeniem!!!)Treść moderowana z jednoczesnym oznakowaniem "dwóch" userów jako spamerzy (kolegom pozostawiam decyzyjność co do dalszego postępowania) . Jest tam baardzo duzy wybór ślubnych butów, i był nawet mój rozmiar 40! Bardzo fachowa obsługa, zresztą sama sie przekonasz :smiling:

Edytowane przez AXE316
Treść czysto spamująca od tego samego usera !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przykładowy motyw na buty ślubne. Do tego motywu użyliśmy standardowych szpilek na czarnej podeszwie i obcasie - takie akurat mieliśmy "wolne":-)

 

Wykonujemy w tym momencie kilka zamówień ślubnych szpilek - jak będą gotowe opublikujemy.

 

Administratorowi dziękujemy za rekomendację:)

HHL_8180.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny szkico-malunek:) a z papieru na buta..

 

Szkic to w zasadzie wstępny pogląd kompozycji motywu. Jednak wrażenie robi efekt końcowy:) W każdego motyw można wpisać inicjały pary oraz datę ślubu - według życzenia.

HHL_8040.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość proszę userów asia84 oraz Mika O nie rozdwajanie własnej jaźni - kolejny wybryk zostanie potraktowany wciągnięciem na listę innych for i tym samym uniemożliwienie obejrzenia treści (a lista for jest ogromna ) W związku z sytuacją zaistniałą proszę o kontakt !Dziękuję równolegle za zgłoszenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A szkoda w sumie, bo wątek wydaje się potrzebny i ciekawy. Gdyby tylko znalazł się ktoś, kto temat mógłby fajnie rozwinąć to pewnie marketingowo forum by nawet z miłą chęcią wsparło.

Należy jedynie zacząć od ciekawych treści, tutorialu, wskazówek, fotek ... czegoś co ludzi zainteresuje. Sam temat malowania satyny po ślubie mógłby być bardzo interesujący (będziemy teraz testować akurat takie farbki), a trendy, możliwości, zestawy dla Kobiet to już bajka ...

 

Także apel do kolejnych firm chcących zaistnieć - można, zachęcam nawet. Najpierw jednak forum oczekuje zaangażowania i ciekawych treści, a nie nachalnej reklamy!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 lata później...
W dniu 7.03.2013 o 19:43, HIHEEL napisał:

Witam,

 

przykładowy motyw na buty ślubne. Do tego motywu użyliśmy standardowych szpilek na czarnej podeszwie i obcasie - takie akurat mieliśmy "wolne":-)

 

Wykonujemy w tym momencie kilka zamówień ślubnych szpilek - jak będą gotowe opublikujemy.

 

Administratorowi dziękujemy za rekomendację:)

HHL_8180.jpg

Bardzo ładne, robią wrażenie, taki trochę jakby motyw ludowy, czyż nie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.