Skocz do zawartości

Moje pierwsze wypoćiny


Rekomendowane odpowiedzi

Szacun za podjęcie wyzwania i ambitną jazdę z egzotykiem na sam początek :)

 

Już pomalowane o wiele ciekawiej się prezentują. Na klasycznej podeszwie wyglądałyby o niebo lepiej, ale szczerze mówiąc i tak jestem w szoku, że chwyciłeś byka za rogi :)

Mam nadzieję, że zapał nie puści i coś fajnego nam jeszcze pokażesz :) Jestem pewien, że z każdej kolejnej realizacji będziesz bardziej zadowolony!

 

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.... A jednak. Buciki ciekawe i trochę dziwne poprzez zastosowanie takiej, a nie innej skóry. Pełen szacunek. Ja także myślałem nad taką podeszwą. Fason trochę "inny", ale podoba mi się. Zastosowałbym grubszą podeszwę (tak z pół albo jeden cent więcej), czarną skórę i czerwone przeszycia (takie małe zwichrowanie). Przecież nikt nie mówi, że każde muszą być super wyjściowe pod graniaka, czy smoking. Ale zanim, to wody w rzece upłynie troszkę więcej niż Tobie. Zresztą dla szewca zrobienie bucików to pestka. Szybko się uwinąłeś.

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie zwrócił uwagi na coś zgoła innego. Jakby to powiedział pewnie jakiś poeta: Z zazdrością swą na skórę patrzę Twą...tę gruuuubą na podeszwach. Nie masz na zbyciu fajnego kawałka? :laughing: No i o ile mnie pamięć nie myli coś tam wygrałeś. :good: Gratuluję.

Edytowane przez makowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.... A jednak. Buciki ciekawe i trochę dziwne poprzez zastosowanie takiej, a nie innej skóry. Pełen szacunek. Ja także myślałem nad taką podeszwą. Fason trochę "inny", ale podoba mi się. Zastosowałbym grubszą podeszwę (tak z pół albo jeden cent więcej), czarną skórę i czerwone przeszycia (takie małe zwichrowanie). Przecież nikt nie mówi, że każde muszą być super wyjściowe pod graniaka, czy smoking. Ale zanim, to wody w rzece upłynie troszkę więcej niż Tobie. Zresztą dla szewca zrobienie bucików to pestka. Szybko się uwinąłeś.

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie zwrócił uwagi na coś zgoła innego. Jakby to powiedział pewnie jakiś poeta: Z zazdrością swą na skórę patrzę Twą...tę gruuuubą na podeszwach. Nie masz na zbyciu fajnego kawałka? :laughing: No i o ile mnie pamięć nie myli coś tam wygrałeś. :good: Gratuluję.

 

 

Materiały najcześćiej zdobywam na wyjazdach po maszyny są zdobyte przez przypadek więc nie wiem czy kiedykolwiek coś takiego dostane przez to nie sprzedaje nigdy Wszystko sobie leży i czeka a nuż śie kiedyś przyda a mam krupony takie po 2m

Co do nagrody to nie wiem coś śie sponsor nie odzywa hehehhe ale to nie oto chodziło w tym konkurśie tylko o zmotywowanie by coś stworzyć wyszło jak wyszło nastepne bedą lepsze Myślałem że zrobienie takiego obuwia zajmie dużo wiecej czasu na te chwile wiem że można coś takiego stworzyć w kilka godzin oczywiśćie przy pomocy odp maszyn ,nie wyobrażam sobie ręcznie nożem ciąć krupon czy kleic spody bez pomocy prasy

 

Spox makowiec ja ćie podziwiam za te ręczne szyćie ja nastepnym razem szyje cholewki na słupie PFFAF a nie łaćiarką jak to miało miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, po tych wyjazdach to Ty chyba masz tam kilka magazynów pełnych skarbów i sam pewnie nie do końca wiesz jakie kosztowności tam trzymasz. Czas zrobić inwentaryzację :p

 

Jeżeli chodzi o nagrodę, to zgłoś się na priv do sponsora i ustal detale. Takie zasady o ile dobrze pamiętam zostały ustalone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Wyzwanie zrealizowane !

 

Co do nagrody to nie wiem coś śie sponsor nie odzywa hehehhe

 

Się nie odzywa, bo nikt go nie poinformował :(

Oczywista oczywistość, że należy zgłosić się na priv do mnie, gdzie ustalimy detale (wybór nagrody, adres, telefon dla kuriera ... )

 

Cierpliwie czekam na kontakt, dane do wysyłki i w sumie wybrać możesz sobie coś z LINKA :)

 

e-sportowe pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.