Jump to content

Wielka Impregnacja w Warszawie - impreza dla "Eleganckich Butofilów"


nie_problem
 Share

Recommended Posts

ulotka600.jpg

 

Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie But w Butonierce Bespoke Social Club, którego członkowie kierują zaprzyjaźnionym Forum dla miłośników Klasycznej Męskiej Elegancji.

Forum wButach jest jednym z partnerów medialnych imprezy :)

 

Lista miejsc jest ograniczona, ale jeżeli będzie ktoś chętny proszę o info na priv. Zobaczę co da się zrobić. Przy czym pierwszeństwo będą mieli zaangażowani Forumowicze.

 

Żeby za dużo nie pleść, wkleję cytat Prezesa BWB, bo zawarł tam właściwie wszystko:

Organizujemy pierwszą dużą imprezę integracyjną. Naszym zamiarem jest aby WIELKA IMPREGNACJA weszła na stałe do kalendarza imprez Stowarzyszenia But w Butonierce, jako cykliczne spotkanie miłośników eleganckiego obuwia, odbywające się wiosną i jesienią.

 

Wszystkich atrakcji tej pierwszej edycji nie ujawnimy, dowiecie się o nich dopiero 9 marca. Uchylając rąbka tajemnicy, przewidzieliśmy:

 

- w trakcie naszej imprezy odbędzie się Konkurs "Mistrz Wielkiej Impregnacji". Uczestnicy którzy przyjdą na nasze spotkanie ze swoimi butami będą mieli okazję do pochwalenia się posiadanymi umiejętnościami. Ponieważ konkurs odbędzie się w formule "styl dowolny" - to od Was zależy czy postawicie na lustrzany połysk, rewitalizację butów po zimie, czy patynację. Kosmetyki do konkursu zapewniają niezawodni sponsorzy BwB: Saphir i Tarrago. Spośród uczestników naszego spotkania, komisja konkursowa pod honorowym przewodnictwem mistrza szewskiego Tadeusza Januszkiewicza wybierze Mistrza i Wicemistrza Wielkiej Impregnacji. Nagrody dla zwycięzców to skrzynki drewniane bogate w produkty Saphir i Tarrago.

 

- Pokaz butów, jak dotychczas nieosiągalnej nie tylko w Polsce, marki YANKO (yanko.com). YANKO wraca do gry ... Podczas naszej imprezy będzie można zobaczyć buty z aktualnej kolekcji, przymierzyć a nawet zamówić w ramach specjalnej oferty przygotowanej tylko dla Was. Marka YANKO postawiła na zaskakujące wejście na nasz rynek przygotowując na zamówienie polskiego dystrybutora specjalną wersję butów przygotowanych do patynowania. Patynę też zobaczycie 9 marca ...

 

- Dla wszystkich uczestników WIELKIEJ IMPREGNACJI, na powitanie, skomponowany przez naszego gospodarza - bar Pies Czy Suka - koktajl "But w Butonierce". Szczegółów nie znamy, ale koktajl ma być mocno impregnujący icon_e_smile.gif

 

- lekki powiew egzotyki, ale tylko tyle możemy dzisiaj zdradzić ...

 

- niekończące się rozmowy o butach, wymianę doświadczeń i opinii, również ze specjalnymi gośćmi zaproszonymi przez Stowarzyszenie But w Butonierce.

 

 

 

Ponieważ jesteśmy ograniczeni pojemnością lokalu, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie limitu miejsc. Do rozdysponowania mamy 35 miejsc (nie licząc kilku miejsc, które możecie otrzymać z puli przekazanej naszym patronom medialnym: Forum WBUTACH.PL, SZARMANT.PL, MILERSZYJE.PL).

 

Zasady rezerwacji są następujące:

 

Decyduje kolejność zgłoszeń (poniżej w tym temacie), przy czym przewidujemy następujące uprzywilejowanie zgłoszeń, stosowane do dnia 28 lutego włącznie i według kolejności istotności:

 

a) eleganckie Panie, nawet jeżeli przyjdą tylko nam pokibicować (tutaj zaznaczyć należy, że Panie z butami do rewitalizacji / polerowania itd., wedle uznania, nie będą narzekać na brak pomocy świadczonej przez Panów wymienionych w punktach poniżej)

b) Członkowie Stowarzyszenia BwB oraz kandydaci, którzy złożyli poprawnie deklarację oraz opłacili składkę członkowską do dnia 28 lutego,

c) Sympatycy Stowarzyszenia, którzy złożyli deklarację do dnia 28 lutego (czego potwierdzeniem jest nadanie rangi "Sympatyk" na forum),

 

Zamknięcie listy zgłoszeń nastąpi najpóźniej w dniu 7 marca. Koordynatorem listy jest kolega KAMIL.

Koszt uczestnictwa w imprezie to 25 pln, pobierany w dniu imprezy przez bar Pies Czy Suka.

Z opłaty zwolnieni są Członkowie Stowarzyszenia oraz kandydaci o których mowa w pkt. B) powyżej.

 

 

Zapraszamy,

 

Żródło:

http://forum.butwbutonierce.pl/viewtopic.php?f=1&t=3142

 

WI.jpg

 

 

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.