Jump to content

Męskie trapery


Recommended Posts

Witam. Noszę się z zamiarem zakupu tego typu butów http://allegro.pl/zimowe-kozuch-skora-ocieplane-trapery-czarne-42-i3027215917.html lub http://allegro.pl/zimowe-kozuch-skora-ocieplane-trapery-braz-43-i2960362981.html Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie na temat wykorzystanej do ich wykonania skóry. Tzn. chodzi dokładniej o to czy jest to, że tak powiem "skór prawdziwa" czy raczej jej cienka warstwa podklejona jakimś materiałem (praktyka często spotykane w dużych sieciówkach). Według mnie na zdjęciach wygląda ona na "prawdziwą" ale wolałbym poznać opinie osób siedzących głębiej w temacie. Ewentualnie jak buty zimowe polecalibyście do kwoty około 200 zł?

 

 

Pozdrawiam

Edited by moki102
Link to comment
Share on other sites

Z fotki ciężko cokolwiek wywnioskować, a z butami nie miałem kontaktu. Można jedynie domniemywać. Nie znając marki, nie mogąc podotykać osobiście skłaniałbym się do rajdu po mieście gdzie organoleptycznie można przekonać się o tym, z czym mamy do czynienia :)

 

Aczkolwiek kupując w sieci, od legalnych firm zgodnie z ustawą masz 10 dni na zwrot bez podania przyczyn. Także jest to też jakaś opcja :)

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.