Jump to content

Coś sobie "dłubałem"


Recommended Posts

:hi: :hi: :hi:

 

Ja sam manualnie jestem do niczego i gdyby mi na próbie wyszedł taki bucior to nie trzeźwiałbym z tydzień z radości :respect:

Pierwszy etap masz za sobą, a każda kolejna próba na bank będzie procentowała kolejnymi doświadczeniami w dążeniu do perfekcji.

 

Dla mnie bomba i zacieram ręce w oczekiwaniu na kolejne fotorelacje :)

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

No! Makowiec ! „ móc to chcieć a chcieć to móc „ trudno z czegoś takiego zrobić lepsze, moja rada skóra droga i w dodatku trudno o nią , poszukaj w lumpeksie lub na targu płaszcza lub kurtki takiej z lat70-80 często spotykane kurtki milicyjne,w cenie 50 do 100pl skóra gruba ciężka ale na pewno wołowa, na próby i trening jak znalazł,bo co skóra to skóra.

Link to comment
Share on other sites

e-sportowe namierza.jpg

 

e-sportowy snajper namierzył kolejnych dwóch Forumowiczów:

makowiec i SCHUSTER LESZNO

 

 

Panowie, duży SZACUN i stawiam wyzwanie każdemu z Was. Wiem, że to niewiele jak na taką robotę, ale może będzie jakąś dodatkową motywacją:

  • makowiec - jeżeli w ciągu 3 miesięcy zrobisz pierwszą parę butów z prawdziwej skóry i pokażesz nam fotorelację wraz z opisem, zgłoś się do mnie na priv - masz ode mnie 200 PLN w bonie zakupowym do wykorzystania w naszym sklepie

  • SCHUSTER LESZNO - jeżeli w ciągu 3 miesięcy zrobisz buty i pokażesz nam fotorelację wraz z opisem na forum - również daj mi info na priv, a masz ode mnie 200 PLN w bonie zakupowym do wykorzystania w naszym sklepie. Jestem pewien, że jak Twoja praca będzie dobra lub będzie dobrze rokowała, to sam odnajdziesz przyjemność z tego co robisz i szybko znajdą się potencjalni nabywcy.

Pamiętajcie - równe 3 miesiące licząc od dziś i info na priv. Detale dotyczące akcji tu:

http://www.wbutach.p...h-forumowiczow/

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za realizacje :)

Edited by e-sportowe.pl
Link to comment
Share on other sites

Puki co @difer będę się uczył na tym ersatzu jaki posiadam. Co prawda wpadłem na ten sam pomysł, ale kurtka jaką udało mi się kupić (na buty świetny kawałek skóry - gruba, gładka i duże powierzchnie) miast na buty zasiliła moja garderobę. Okazało się, że kupiłem taką marynarkową skórę w bardzo dobrym stanie za 45 złoty. Nie ukrywam zawsze taka chciałem mieć. Na buty była do czasu, kiedy nie dałem się namówić żonie, żebym ją przymierzył.

 

@e-sportowe nie wiem doprawdy czy skorzystam. Propozycja kosząca i o ile dam radę, to może za trzy miesiące pokażę jakieś buty w komplecie i ze skóry. Nie obiecuję, bo zanim zrobię pierwszą prawdziwą parę muszę jeszcze poćwiczyć na ersatzu. Nic na siłę.

 

A teraz pytanie do specjalistów. Na ostatnim zdjęciu dobrze widoczny brak symetrii. Patrząc na zdjęcie lewa strona jest wyżej. Pytanie brzmi czy to wynik nieprawidłowo zszytych kawałków, czy może wzornik projektowany na zewnętrznej stronie kopyta nie będzie pasował na wewnętrzną stronę i trzeba wnieść korektę? Dam sobie rękę uciąć, ze wzorniki jakie zrobiłem są równe, a linie szwów prowadzone są wg wzornika w tym samym miejscu po obu stronach. Jakaś podpowiedź? A może wzorniki powinienem projektować osobno na wewnętrzną stronę i zewnętrzną?

 

Aaaa, no tak. Dziękuje za zachęty i namowy do dalszego działania. Oczywiście sugestie mile widziane.

Edited by makowiec
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.