Jump to content

Recommended Posts

Cześć

 

Proszę o radę w naprawie uszkodzenia gumowego otoku skórzanych butów. But został nadepnięty rakiem przez towarzysza wspinaczki. Nie wiem jak głebokie jest nakłucie w gumie, ale jest to potencjalne miejsce przeciekania buta.

 

Jak najlepiej zakleić/zabezpieczyć to miejsce?

 

Każda sugestia jest mile widziana.

 

Poniżej załączam zdjęcia uszkodzenia.

 

 

 

post-398-0-24430900-1359051523_thumb.jpg

 

post-398-0-80864500-1359051563_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam :) Otóż mam taki problem, jakiś czas temu nie wiem w jakich okolicznościach rozciąłem sobie but. Rozcięcie na razie nie przemięka, ma około 3-4cm długości, i hmm. jakieś 1/3 mm szerokości (gdy mamy linijkę, to szerokość kreski wyznaczającej kolejne milimetry; może to lepiej zobrazuje :) Jak mówiłem but nie przemięka, ale boję się, że może zacząć. But jest zimowy więc z wodą (a właściwie śniegiem) ma dużo styczności. Rozcięcie znajduje się jakieś 2 cm od granicy skóry i podeszwy (gdyby było na cholewie, po prostu bym je zignorował :p ) i ma często styczność nawet z niewielkimi ilościami wody. Czy muszę kleić to rozcięcie, czy nie ma takiej potrzeby? Od razu dodam, że rozcięła się tylko wierzchnia warstwa skóry, gdy dokładnie się przyjrzę, widzę w rozcięciu skórę w kolorze trochę ciemniejszym od ludzkiej skóry. Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam problem, bawiąc się na weselu poczułem że "coś mnie uwiera" w bucie. Po zdjęciu rano buta okazało się że wkładka się wygina (zapada się do środka buta) tak jak powinna trzymac się na takiej jakby szynie w środku buta to ona wchodzi pod spód. Nie wiem co z tym zrobić, podkleić tą wkładkę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.