Skocz do zawartości

gdzie kupić?


rodzanica

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Na targu można kupić buty o podobnym wzornictwie,jednak zawsze pozostaje pytanie o najważniejszą rzecz,a mianowicie o ich jakość. Szczerze mówiąc to wielu Użytkowników ma właśnie pod tym względem zastrzeżenia. Poszukaj w różnych sklepach internetowych,nawet tych sieciowych,tam będzie największy wybór i może trafi się podobna para.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Ja ostatnio kupiłam tutaj w promocji - ***************************************************************************************************************************************************************  czółenka wizytowe. Nie były drogie bo niecałe 100 zł + przesyłka, ale bardzo ładnie wyglądają i na razie wydają się trwałe, może tak szybko się nie rozlecą, jak na taką cenę  :)

 

 

 

EDIT: SPAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, wpadły mi w oko buty firmy Clarks model Hotel Diva (?). Prawdę mówiąc nigdy nie miałam obuwia tej firmy i tu pierwsze pytanie - czy warto zainwestować w ich obuwie? A jeśli tak to czy możecie mi polecić jakiś sklep/sklepy internetowe w których warto dokonać zakupu? Mam je upatrzone w jednym miejscu, ale wolałabym zasugerować się Waszymi podpowiedziami. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma w innych butach nie chodzi :) Clarks i Clarks  :)

Rzadko zgłaszają się do nas ludzie, którzy mają problem z Clarksami, myślę zatem, że przynajmniej skór używają całkiem fajnych.

Jeżeli miałbym polecać konkretny sklep, to pewnie ten :)

http://clarks24.pl/site/products/product/HOTEL_DIVA-203553984-HOTEL_DIVA,3650,5,30/

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź i podpowiedź ;). Trochę zmartwiła mnie różnica w kolorze między tymi z linka, a znalezionymi przeze mnie na innej stronie i teraz nie wiem czy to dwa różne kolory, czy po prostu wina zdjęcia. I cena też jest wyższa, więc jeśli jeszcze ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Z czystym sumieniem polecam sklep internetowy ... SPAM ... Kupiłam już u nich kilka par butów i jestem bardzo zadowolona. We wtorek zamówiłam buciki a już na drugi dzień miałam je w domu. Sklep ma promocyjne ceny, świetny asortyment a kontakt z nimi to czysta przyjemność. Na pewno jeszcze nie raz zrobię u nich zakupy. Polecam! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.