Skocz do zawartości

Pomoc w znalezieniu :)


ComeToDaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ogromny problem, mianowicie nie mogłem znaleźć butów mimo, że szukam już około miesiąc to żadne nie wydawały mi się odpowiednie, zresztą sami wiecie jak jest :) Sęk w tym, że kiedy znalazłem te, które idealnie we mnie trafiają okazuje się, że nie ma rozmiaru i nie będzie, a w necie pustka na ich temat. Chodzi o te buty: http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-38120-Polbuty-GINO-ROSSI-MP1363-CWCW-GUM-5700.html

A pytanie brzmi: Czy znacie jakieś modele jak najbardziej zbliżone do tego? Bądź znacie stronkę, na której dostane ten konkretny model ?

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz Beżowe:

http://allegro.pl/buty-gino-rossi-modne-zamszowe-bezowe-hit-42-i2896410183.html

 

foto_add-86236.jpg

 

I malujesz na granat lub czerń za pomocą Tarrago Suede Dye lub Saphir Teinture Francaise

 

Tu trochę przykładów:

http://www.wbutach.p...amszu-i-nubuku/

 

A tu konkretnie całkiem podobna akcja:

http://mrvintage.pl/...loru-butow.html

 

:)

 

Aha - po robocie wklejasz nam fotorelację, bo lubimy tu takie inicjatywy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo ciekawy, ale dość ryzykowny. Mam na myśli to, że cena tych butów to 350zł, a ja mam 18lat i jeszcze nie zarabiam, więc kiedy zrąbie robotę i wyjdzie mi jakiś nieciekawy kolor będę trochę w plecy. A uwierzcie mi, że 350zł za buty to sporo dla osiemnastolatka ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z przecenami i okazjami. Cena w linku, który podałeś jest prawdopodobnie niższa, ponieważ sklep wyprzedaje końcówki - dlatego oferta dotyczy jednego rozmiaru.

Cena jest niższa, ale wybór mniejszy. W takich przypadkach po prostu trzeba trafić i nie ma co za mocno napalać się na model w tej cenie, bo tam gdzie są pełne rozmiarówki najczęściej aktualna będzie cena sugerowana. W mojej ocenie pozostaje wobec tego kupić beżowe i nie malować lub szukać innych okazji / podobnych modeli mieszczących się w założonym budżecie.

 

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie znalazłem przed chwilą nawet kilka ciekawych modeli, z tym, że najgorsza jest kwestia koloru, gdyż właśnie ten odcień niebieskiego wydaje mi się najbardziej odpowiedni :) Jestem w stanie ścierpieć większy wydatek wzamian za jakoś i to czego chcę, ale niestety nawet nie mam na to okazji : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w zasadzie to powinniśmy zacząć od ustalenia budżetu jaki posiadasz na zakup butów i dopiero potem doradzać. Tutaj masz buty za 350zł,piszesz ze to sporo,ale pamiętam także o tym,że jest to cena promocyjna,a właśnie teraz w styczniu jest szereg wyprzedaży w sklepach internetowych,także i u nas,więc można kupić interesujący Cię model znacznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Polecam Ci internetowy sklep ...  :censored:  ...Tam znajdziesz szeroki wybór butów i liczne promocje. Możesz jeszcze dostać 5 dych rabatu jeśli wyślesz mail zgłoszeniowy :) A butów takich jakich Ty szukasz jest ogrom :) Wystarczy, że trafisz na promocję, a w tym sklepie co rusz jakieś promocje są :)

Edytowane przez nie_problem
- Nie pozwalamy tu użytkownikom bez reputacji na polecanie serwisów zewnętrznych. Przykro nam - to forum nie jest słupem ogłoszeniowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.