Skocz do zawartości

Timberlandy - ciemne plamy po uzyciu pianki


pb124

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zakupiłem ostatnio piankę oczyszczającą coccine do nubuku i zamszu. Elegancko nałozyłem ją na całą powierzchnię buta po wcześniejszym wyszczotkowaniu gumową szczoteczką. Niestety po wyschnięciu but w niektórych miejscach jest ciemniejszy i wygląda to słabo.

 

Pytanie co da się z tym fantem zrobić ? :(

 

 

post-739-0-68336500-1357656379_thumb.jpg

 

 

post-739-0-81772200-1357656411_thumb.jpg

Edytowane przez pb124
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

I jak to pomogło? ja mam duzy problem, bo tez uzylem takiej plamki i zastałem taki widok :( co zrobic?: 

fvyp.jpg

 

dokładnie to użyłem takiej pianki :

 

http://sklep.sizeer.com/bama-pianka-czyszczaca-akcesoria-srodki-pielegnacyjne-i-sznurowki,typ,A,APC,145583194.bhtml

Edytowane przez misiakr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj szczoteczka do zamszu i nubuku w domu jest. Jak nie ma, to warto kupić do bieżącej pielęgnacji również na sucho.

Ta od płynu jest generalnie ok, do czyszczenia na mokro (w przyszłości do nakładania kremów i past), ale przy bieżącej, systematycznej pielęgnacji lepiej sprawdza się typowa nubukowo/zamszowa szczoteczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Muszę przyznać, że środek czyni cuda, ale niestety zostały mi jaśniejsze ślady po jego użyciu. I się tak zastanawiam- czy ma to związek z tym, że zmył preparat(a raczej impregnat!), który nałożyłem na buty w dniu zakupu (jakiś z haba dość tłusty chyba był), czy po prostu zmył kolor. Kolejna sprawa- aż boli mnie, że miałbym użyć drucianej części szczotki na tych butach, bo wydaje mi się, że od razu by je to zniszczyło?

 

Pozdrawiam

 

Fotka:

iwi4.jpg

w rzeczywistości wygląda nieco lepiej niż na zdjęciu, bo światło zawsze słabsze niż przy lampie błyskowej

Edytowane przez misiakr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosiężne włosie jest do głębokiego czyszczenia i czesania zwłaszcza zamszu, jak tu:

 

Przy nubuku zazwyczaj wystarczy gumowa strona.

Omnidaim jest skuteczny i dość mocny. Być może za słabo został rozcieńczony z wodą i dlatego delikatnie rozjaśnił skórę. Ewentualnie wcześniej nałożony środek zadziałał tak, że po jego usunięciu zostały małe odbarwienia. Można przed impregnacją zastosować Renovator do nubuku (kolor lub bezbarwny), ale mam wrażenie, że po przeczesaniu i pociągnięciu Nano Impregnatem nie specjalnie będzie widać problem, więc chyba sam bym odpuścił na razie renowację koloru. Zawsze można do tego wrócić w przyszłości, jak skóra po całości zacznie tracić odcień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.