Skocz do zawartości

Pierwsze kroki


aSi

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, robi wrażenie.

Dokładnie z tych samych powodów i ja zacząłem się szewstwem (i krawiectwem) interesować.

Mam pytanie odnośnie książek.

Ostatnio pochodziłem troszkę po Szczecińskich antykwariatach ale nic nie znalazłem.

Dowiedziałem się że jest stary szewc, który prowadzi księgarnię całkiem niedaleko i na pewno go niedługo odwiedzę, ale gdybym nic nie znalazł to czy jest możliwość pożyczenia lub chociaż zeskanowania twoich zasobów?

Pozdrawiam :santa: :santa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aSi - dzięki. Wydaje mi się, że zdecydowanie lżejsze kopyto niż przy pierwszych próbach. Więcej fotek jak najbardziej :)

 

@Nowy - co do książek, zerknij jeszcze tu:

http://www.wbutach.pl/topic/243-ksiazki-czasopisma-o-butach-i-skorach/

 

Może coś Cię zainteresuje. Tam w jednym z postów nawet pdfa ściągniesz.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dla Nowy:

jestes strasznie niecierpliwy. Wczoraj dowiedziałeś się, że taka książka istnieje a dzisiaj już ją chcesz mieć. Wejdź na Allegro, wklep tytuł i może będzie na licytacji. Jeżeli nie to w "moim Allegro" odznacz sobie, że jej poszukujesz i prędzej czy później ona się pokaże. A pokazuje się, to wiem na pewno.

Jeżeli odpowiedź cię nie satysfakcjonuje to napisz, to odpowiem ci na twoje pytanie.

Skoro udajesz się do antykwariatu, który prowadzi emerytowany szewc, to podpytaj go w temacie "Klej złocisty". Temat ten umieszczony jest w dziale Narzędzia, okucia, sklepy .. itd pod tytułem jak wcześniej napisałem.

Pozdrawiam

a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Asi:

Rzeczywiście troszkę to nerwowo wygląda, ale chodziło mi tylko o jakieś ubezpieczenie w razie niepowodzenia w Szczecinie.

Ja niczego nie "chcę" nie lubię tego słowa, ja pytam i czasami proszę a to jest jak dla mnie duża różnica.

Nie pragnę nikogo odzierać z trudem zdobytej wiedzy.

Chętnie się dowiem czegoś więcej na temat "lepidła" i opublikuje wyniki :p

Coś powinno wyjść bo to podobno bardzo stary człowiek, wiec pewnie zdarzyło mu się to sporządzać.

Pójdę jak się da to jeszcze przed nowym rokiem.

Pytania napiszę jeśli nie uda mi się na własną rękę jakichś lektur zdobyć.

Do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee, chyba nie :) aSi stosunkowo niedawno sam zadawał sporo pytań, więc wie jak to jest. A to, że ma na forum dział, świadczy o tym, że chce dzielić się wiedzą.

Święta za pasem, nie nakrecajmy się niepotrzebnie :)

 

Peace :)

Edytowane przez e-sportowe.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już o 7.00 byłem w pracowni (piwnicy) i rysowałem model Oxford Full Brogues. Niestety mogłem na to poświęcić tylko 1,5 h. Teraz robię uszka, potem biję i sprawiam karpie, potem jeszcze coś żona wymyśli. Może wieczorem coś napiszę.

Życzę wszystkim Wesołych Świąt.

a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że aSi sam zdobywa wiedzę i robi buty budzi we mnie uznanie dla jego osoby. Fakt, że pokazuje te lepsze i te gorsze produkcje wzbudza mój podziw w dwójnasób. Jak zrobię swoje pierwsze buty pewnie ich nie pokażę. Nawiązując do świąt. Od dwóch dni gotuję, pichcę i dyryguję. Żona kończy sprzątanie,. Hahahaha nie ma to jak właściwy podział obowiązków. :yahoo: Wczoraj galareta, śledzie w śmietanie i ryba po grecku, dzisiaj od rana bigosik, trzy ciasta i farsz na uszka. Na jutro sałatki, barszczyk, lepienie "uszu" i smażona rybka. O dodatkach i niby mało ważnych głupotach nie wspomnę. Oczywiście żeby wszystko szło jak należy butelka czerwonego wina. B) Całe szczęście nie mam "karpiowych tradycji" więc "walenie w łeb" mam z głowy jak co roku. :lol:

Jak już tutaj to także wszystkim Wesołych Świąt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.