Skocz do zawartości
rafik57

ocieplane buty.

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że idzie zima potrzebowałbym jakiś butów. Poszukuje czegoś w stylu bótów skate ocieplanych np. http://butydc.pl/buty_meskie/miejskie_klasyczne/dc_spartan_high_wc_303358_kak.html . Niestety mam numer 47 czy spotkał sie ktoś z tego rodzajem butami z moim rozmiarem. Może ktoś poleci jakieś cieplejsze buty tylko nie typowe zimowe bo nie mój styl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyściółka z futerkiem to w mojej ocenie nie najlepszy pomysł. Kup lepiej jakieś Skate buty z dobrej, solidnej skóry licowej i zainwestuj w ciepłe skarpety z merynosów. Jak w tym futerku zalęgnie Ci się mikroorganizmów i bakterii to ciężko sobie z tym poradzić. Skarpety zawsze można wyciągnąć z buta, wyprać, wymienić ... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...Jak w tym futerku zalęgnie Ci się mikroorganizmów i bakterii to ciężko sobie z tym poradzić. ....

to już nie problem wpadasz do mnie i za 6 min masz buty jak ze sklepu (znaczy bez niepożądanych lokatorów) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa sprawa,może ktoś się wypowie na forum? Bo w kwestii samych ocieplanych butów ważny jest budżet jaki posiadamy na ten cel oraz wygląd. Kilka firm może się tutaj pochwalić dużą oryginalnościa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę się zgodzić,budżet jest w zasadzie wyznacznikiem zakupu danej marki butów. Ja ze swojej strony szukałbym wsród naprawde dobrych jak chociazby Lacoste,ale nie narzucam swojego stylu:) Jeżeli temat jeszcze aktualny to daj znać na które buty ostatecznie się zdecydowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

buty-adidas-holtanna-boot-cp-g50430_0_b.jpg

Polecam te buciki . Kupiłem je pół roku temu i nie widać żadnych uszkodzeń. Są naprawdę wytrzymałe , ponieważ buty zwykle starczają mi na max kilka miesięcy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi