Jump to content

ocieplane buty.


Guest rafik57

Recommended Posts

Guest rafik57

Z racji tego że idzie zima potrzebowałbym jakiś butów. Poszukuje czegoś w stylu bótów skate ocieplanych np. http://butydc.pl/buty_meskie/miejskie_klasyczne/dc_spartan_high_wc_303358_kak.html . Niestety mam numer 47 czy spotkał sie ktoś z tego rodzajem butami z moim rozmiarem. Może ktoś poleci jakieś cieplejsze buty tylko nie typowe zimowe bo nie mój styl.

Link to comment
Share on other sites

Wyściółka z futerkiem to w mojej ocenie nie najlepszy pomysł. Kup lepiej jakieś Skate buty z dobrej, solidnej skóry licowej i zainwestuj w ciepłe skarpety z merynosów. Jak w tym futerku zalęgnie Ci się mikroorganizmów i bakterii to ciężko sobie z tym poradzić. Skarpety zawsze można wyciągnąć z buta, wyprać, wymienić ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ciekawa sprawa,może ktoś się wypowie na forum? Bo w kwestii samych ocieplanych butów ważny jest budżet jaki posiadamy na ten cel oraz wygląd. Kilka firm może się tutaj pochwalić dużą oryginalnościa.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mogę się zgodzić,budżet jest w zasadzie wyznacznikiem zakupu danej marki butów. Ja ze swojej strony szukałbym wsród naprawde dobrych jak chociazby Lacoste,ale nie narzucam swojego stylu:) Jeżeli temat jeszcze aktualny to daj znać na które buty ostatecznie się zdecydowałeś.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.