Skocz do zawartości

loqinrock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje sklepu w Toruniu gdzie mogę dostać buty wojskowe. Wszędzie gdzie patrzyłem albo wybór ogranicza się do standardowych glanów albo do opinaczy, bądź są to buty taktyczne Bates'a...szaleństwo...

 

Interesują mnie buty w tym stylu:

http://www.hanet.com.pl/Buty-Wojskowe-GI-COMBAT

 

a jedynie można je dostać w bydgoszczy:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ... oberwało się złemu Adminowi :)

 

Jak ktoś będzie wiedział to pewnie pomoże, ale ...

  1. Polecam zapytać sprzedawcę, do którego link podałeś - może mają gdzieś punkty naziemne, albo coś polecą
     
  2. Jeżeli nie chcesz kupić w internecie, bo chcesz buty najpierw przymierzyć to polecam jednak się przełamać (jeżeli innej opcji nie będzie):

  • Połóż stopę na białej kartce, odrysuj - zmierz długość byś miał dokładny wymiar
  • Zadzwoń, albo napisz do sprzedawcy i poproś, by dobrał buty nie na podstawie danych producenta, lecz dopasowując długość wkładki wewnętrznej do Twojej stopy (niech osobiście zmierzy wkładkę, bo z tym naprawdę różnie bywa)
  • Powiedz, że chętnie kupisz za pośrednictwem sklepu, a nie Allegro (tam też handlują), ale poproś o darmową wysyłkę (pominą prowizję Allegro i tak będą do przodu)
  • Gdyby rozmiar nie pasował - ustawowo możesz towar w ciągu 10 dni zwrócić lub wymienić (wtedy odsyłasz i w sumie jesteś na 0)

Dobry sklep zazwyczaj bez problemu zmierzy wkładkę i pomoże w optymalnym doborze rozmiaru. Tekst z Allegro sprawdza mi się w 79% :) Sprzedawcy wręcz nie nienawidzą monopolisty, z którym muszą współpracować :)

 

Przy takiej strategii oszczędzasz przede wszystkim czas, nie ryzykując specjalnie :)

 

Jakby co - intencje miałem dobre :)

Z mojej strony tyle. Powodzenia :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez nie_problem
OMG błąd ortograficzny :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 50- 60 km to troszkę więcej spacerkiem . ;):D

Primo wcale nie daleko .

Secundo zawsze można sie przełamać i kupić przez neta - masz 10 dni na zwrot bez podawania przyczyn w stanie nie wskazującym na użytkowanie (tak stanowi prawo).

Tam zaraz oberwało :whistle:

Ed :

No nie znamy innego adresu i tym samym rąbiemy się po cycach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.