Jump to content

Recommended Posts

Tak. Masa ludzi kupuje buty przez internet. Ważne, by nie kupować od podejrzanych firm, sprzedawców. To podstawa. Jeżeli kupujesz w wiarygodnej, sprawdzonej firmie, ani ze zwrotem, ani z wymianą nie będziesz miał problemów. Co do wątpliwości rozmiarowych - jeżeli nie jesteś pewien, zadzwoń, napisz maila do firmy z prośbą o zmierzenie wkładki w bucie i informację na ten temat. Później odrysuj stopę na białej kartce. Skonfrontuj i masz jakiś obraz sytuacji.

 

Są też tacy, którzy idą do sklepu na ulicy mierzą buty, wracają do domu i zamawiają przez internet. Tego akurat nie pochwalam, bo z premedytacją angażuje się obsługę sklepu, która bywa naprawdę miła i w takim przypadku myślę, że warto zapłacić 20 PLN więcej i kupić na ulicy :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tam powściągliwie podchodzę do kupowania odzieży oraz obuwia przez neta. Powód jest prosty, ja gdy idę po buty to chce je mieć na już. Ok, gdy wszystko się zgadza w ciągu 3 dni mamy buty u siebie, ale gdy nr jest niewłaściwy, gdy wszystko się przeciąga przez reklamacje itd? Co wtedy?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nie ma sie czego obawiać,zakupy przez internet to sama przyjemność. W razie czego zawsze możesz wymienić na inny rozmiar,a sam paragon stanowił będzie podstawę gwarancji.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To fakt,poza tym wystarczy zmierzyć długość wkładki tym sposobem na pewno się nie pomylisz. Bo z numeracja różnie bywa,np w butach Lacoste jest nieco wyższa. Najlepiej patrzeć na długość wkładki,to niezawodny sposób.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest 1sport

Śmiało polecam zakupy w Internecie. Ostatnio robiłem zamówienie na sportsdirect.co.uk. Mają w końcu możliwość dostawy obuwia do Polski. U mnie było to o tyle łatwe, że zdarzało się mi kupować buty w Wielkiej Brytanii. Rozmiary zawsze były ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam ja kupuję buty na internecie w skpelie ... :censored:... i przyjemnością mogę wam polecić ponieważ nają ogromny wybór butów męskich w atrakcyjnych cenach a zwrot jest bezproblemowy także POLECAM

... :censored:...

Edited by nie_problem
- w tym wątku nie promujemy sklepów, lecz dyskutujemy na temat sensu kupowania obuwia przez internet.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.