Skocz do zawartości

z innej beczki - starocie, prototypy, kulfony


Kuzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam kilka starych fotek butów różnorakich, nie są one za udane no ale jak juz jestem na forum... ;)

 

P1110725 (Kopiowanie).JPGP1110740_a (Kopiowanie).jpgP1110752 (Kopiowanie).JPGP1110766 (Kopiowanie).JPGP1110854_a.jpgP1110859.JPGP1110865_a.jpgP1110899.JPGP1110174 (Kopiowanie)_2.jpgP1110182 (Kopiowanie).JPGP1110192 (Kopiowanie)_2.jpgP1110955 (Kopiowanie).JPGP1110941 (Kopiowanie).JPGP1110949 (Kopiowanie).JPGP1120505_a (Kopiowanie).jpgP1120541 (Kopiowanie).JPGP1120546 (Kopiowanie).JPG

 

i kilka starych prototypów, pojedyńcze buty :)

 

P1120306.JPGP1120305.JPGP1100863.JPGP1100876.JPGP1100829.JPGP1100807.JPGP1100617.jpgP1100618.JPG

 

te ostatnie są właśnie zrobione z dętki rowerowej, totalna porażka, jedne z pierwszych moich butów

a i but sznurek, też totalny niewypał

 

P1110363_a.jpgP1110364_a.jpg

 

:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

w sznurkach nie dało się chodzić, za to dętki śmigały :D

pierwsze egzemplarze hmmm, zacząłem ponad rok temu więc to jakoś z 2011,

ale nr 1 jest mój pierwszy but gdzie podeszwa jest z wycieraczki gumowej, jak znajdę zdjęcie to udostępnię ;)

a i te pseudo eleganckie ale na żywo wyglądają lepiej :D, choć szycia to dziecko z podstawówki zrobiło by lepsze

 

P1110288 (Kopiowanie).JPGP1110299 (Kopiowanie).JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

w sznurkach nie dało się chodzić, za to dętki śmigały :D

pierwsze egzemplarze hmmm, zacząłem ponad rok temu więc to jakoś z 2011,

ale nr 1 jest mój pierwszy but gdzie podeszwa jest z wycieraczki gumowej, jak znajdę zdjęcie to udostępnię ;)

a i te pseudo eleganckie ale na żywo wyglądają lepiej :D, choć szycia to dziecko z podstawówki zrobiło by lepsze

 

P1110288 (Kopiowanie).JPGP1110299 (Kopiowanie).JPG

 

Oj dzieje, się dzieje. Czekam na "wycieraczkowe" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycieraczkowe będą wkrótce ;)

Nie mam jakiś konkretnego kierunku, wszystkie buty lubię ;) a wręcz mam manie i obserwuję

na ulicy, czy jak siedzę na kawie czy na piwku, jeżdżę z dziewczyną do zagłębi obuwniczych, oglądam

różnego rodzaju maszyny, materiały i takie tam ;)

Chciał bym w przyszłości produkować seryjnie jakieś obuwie ale na to trzeba mieć dobry plan, kapitał, znać dobrze rynek i być niezłym cwaniakiem.

Ostatnio poszedłem w kierunku obuwia bardziej "tradycyjnego" ale myślę o połączeniu obu w jedno.

Z wykształcenia jestem architektem, ale praca w dużej firmie mnie trochę zmęczyła, ogólnie rzecz biorąc ta branża polska jest do bani,

szukam oddechu w życiu i chciałbym rozwijać się w różnych kierunkach, buty to jedna z takich zajawek, zajmuję się też sitodrukiem,

projektowaniem urządzeń sterowanych komputerowo.

Lubię buty, bo nie potrzeba dużo materiału, żeby coś wykrzesać, poza tym to przedmiot codziennego użytku, tak naprawdę to druga skóra, część ciała można powiedzieć ;)

kurka ale się rozpisałem

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda ;)

Dokładnie trzeba skupić się na jednym konkretnie.

Jednak znajomość innych dziedzin też się przydaje, żeby np. udoskonalić produkcje,

ale nie wszystko naraz to fakt.

Teraz pracuję nad ploterem do wycinania wykroi (jak na razie nie mam funduszy na zakup nowego)

i nad sprawnym drukiem cholewek, w jakieś tam wzorki.

Też robiłem próbne odlewy gotowej podeszwy, jednak wyszła słabo!! Dam sobie spokój narazie, ale matryce będę w stanie wykonać sam.

Trochę ze mnie taki woźny ;) ale lubię zgłębiać dziedziny, które mogą być przydatne.

Wiadomo efekty mogą być marne ale satysfakcja bezcenna :D

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość DRATEWKA975

Kuzyn ma ogromny potencjał .Podeszwy z WYCIERACZKI no prosze błagam to jest właśnie to .CO BUTY NIEMOGOĄ BYĆ SF Gwiezdne Wojny przy TWOJICH pomysłach wypadają raczej cienko :alien:

 

a tu jeszcze jeden szybki model wykonany niechlujnie, chciałem sprawdzić jak najlepiej zrobić lamówkę,

niestety słabo wyszedł tak jak otok, zrobiony z plastikowego sznurka oklejonego skórą

 

 

post-501-0-60975900-1351639398_thumb.jpg

 

a międzypodszewke było dać przynajmniej na przyszwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.