Jump to content

Zakupy grupowe obuwia


vincent

Recommended Posts

Parę rzeczy kupowalem już poprzez serwisy typu gruper, grupon, sweet deal itd, ale butów nigdy. Pomijam fakt, że czasem ciężko przekonać się co do rozmiarów, ale bardziej chodzi mi o zaufanie. Bo jak widzę oferty w stylu kozaki gino rossi 200 zł taniej, kalosze Tommy Hilfiger 150 taniej, jakieś botki i półbuty 100 taniej, to nie wiem o co chodzi. Generalnie nie wierzę, że ktoś mi coś chce sprezentować, więc gdzie jest pies pogrzebany? A może nie jest i warto teraz jakiś prezencik lub dwa kupić?

Edited by vincent
Link to comment
Share on other sites

Guest marakesch

Odkąd kupiłem zestaw ciuchów pewnej firmy, za które zapłaciłem, ale nigdy ich nie otrzymałem, to trochę się zdystansowalem do tego typu ofert. Podobnie było z weekendem w spa zimą w Sopocie. Niby ok, ale zaraz było widać, kto jest z grupona, a kto płacił normalnie. Nie wiem, czy w przypadku butów nie byłoby podobnie. Pamietaj, że ty płacisz powiedzmy 20 procent taniej niż w sklepie albo nawet masz większą zniżkę. Ale przynajmniej taką samą o ile nie większą ma sam grupon, więc sprzedawca ma max 40% ceny, za którą sprzedaje. To nie impreza charytatywna, albo dostaniesz towar z jakiejś poprzedniej kolekcji, albo musiał im słabo schodzić, skoro są tak zdesperowani, żeby puszczać je przez zakupy grupowe.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.