Skocz do zawartości

Prima Moda - nie zawsze cena = się jakość....


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od razu chcę zaznaczyć że "udzielanie" się na forum, a tym bardziej w kwestiach odzieżowych jest dla mnie novum, ale po tym na co pozwoliła sobie PrimaModa, stwierdziłem że koniec z tym robieniem mnie w balona.

 

Człowiek chce pokazać się przed dziewczyną, wydaje kupę kasy, a później taki obciach.

Kupiliśmy parę butów PrimaModa w salonie w Bytomiu (wartość ponad 400PLN).

I to co widać na załączonym zdjęciu jest konsekwencją ich używania przez jeden dzień! (Nażeczona wyszła z domu do samochodu, pojechała do pracy gdzie 8 godzin pracuje za biurkiem, wróciła do domu samochodem i to co pokazała po zdjęciu butów przerosło moje najśmielsze wyobrażenia!) Takiej tandety nie spodziewałbym się po firmie która na podeszwie ma napisane "Made in Italy". Wstyd bo nie założysz nogi na nogę (a spróbuj klęknąć w kościele! już słyszę te śmiechy na nią) a w dodatku w podeszwę wbija się wszystko co twardsze jak piasek czy drobne kamyczyki. Chyba z plasteliny zrobili tę podeszwę.

 

Buty zanieślimy do salonu (Panie grzeczne obiecały zareklamować) i naiwnie liczyłem na jakieś sensowne rozwiązanie (naprawa lub zwrot kosztów).

 

Niestety producent stwierdził że ten rodzaj podeszwy tak ma i nie ma mowy o reklamacji. Panie w sklepie przynaznały że buty rzeczywiście wyglądają okropnie i zasugerowały wizytę u szewca....

Wow! Szkoda że z butami nie dawali kuponu zniżkowego do szewca....

W pracy koło biurka narzeczonej tyle tego czerwonego dziadostwa na dywanie zostało że trzeba było odkurzacz zaprzęgnąć do pracy.

 

Czułem, że reklamacja nic nie da (znajoma pracowała w dziale reklamacji dużego producenta i trochę opowiedziała jak to działa) ale po Prima Moda oczekiwałem czegoś więcej....

Ostrzegam Was Panie że w Prima Moda jakość nie idzie z ceną (a Wy Panowie lepiej kupcie swojej wybrance buty w CCC - na pewno taniej i raczej wytrzymają dłużej niż dzień a za resztę będzie jeszcze na kolację).

 

Pozdrawiam,

Marcin

post-480-0-57896000-1349633259_thumb.jpg

post-480-0-90780000-1349633270_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Nie czuję tu się kompetentny. Może, któryś z forumowych szewców nam podpowie czy czerwone podeszwy mają prawo być czerwone tylko jak stoją na półce?

 

Sam jestem ciekaw jak fachowcy się na to zapatrują.

 

Ciekawe też jak jest u Christian'a Louboutin'ea z trwałością czerwonych podeszw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oj, okropność! :no To prawda, że wysoka cena nie zawsze gwarantuje dobrą jakość. I na odwrót - można kupić całkiem niedrogie buty, które nie tylko są estetycznie wykonane, ale i trwałe, a przy tym wygodne. Wystarczy trochę poszukać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.