Jump to content

Jak przekonać dziecko do sandałów?


vincent

Recommended Posts

Z racji sezonu temat sandałów może być mało popularny, ale i tak wróci wiosną. Zastanawiam się, jak przekonujecie swoich synów (piszę synów, bo dziewczynek raczej przekonywać nie trzeba) do noszenia sandałów, Mój junior po prostu dostaje histerii, gdy ma założyć sandały. Z butami latem jest w ogóle ciężko, zimą lepiej, bo kozaki lubi. Ale jak widzi, że palce mu z sandała wychodzą, to nie ma opcji, żeby ubrał. Wiadomo, latem noga się poci i fajnie, gdyby je miał na nogach, ale przekonać go nie sposób. Trochę się boję, że ma to po mnie. Tylko że ja protetsowałem, bo za komuny sandaly dla chłopaków wyglądały koszmarnie, byly czerwone i na jakieś dziwne zapinki z dziurką, a te jego są czarne, po prostu super. Jakieś rady?

Link to comment
Share on other sites

Guest marakesch

Pewnie gorzej jak tata sam nie nosi, ale możesz trochę zainteresować chłopaka historią np. starożytnego Rzymu, pokazać jakiś fragment filmu "300" jak nie jest zbyt mały na taki obraz. Cóz, cały starożytny Rzym, włącznie z legionistami, chodził w sandałach. Chłopaków to rusza, a ty masz całą zimę do tego, żeby obmyśleć plany na wiosnę. Zdaj potem relację, najlepiej fotograficzną.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Można wygrzebać w necie fotki sławnych facetów w sandałach, można zafundować je mężowi i sobie i nosić, może młody z czasem sie skusi. Tylko na litość boską, jak sandały, to na bosą stopę. Żadnych skarpetek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.