Jump to content

Adrian kocha wszystkie kobiety - kampania reklamowa


vincent
 Share

Recommended Posts

Tacy czujni, a przegapili:-) Widzieliście reklamę adrian-rajstopy z Moniką Kuszyńską, byłą wokalistką Varius Manx na wózku inwalidzkim? Hasło "Adrian kocha wszystkie kobiety". Poszło na miasto tylko kilka bilboardów, ale odzew był tak potężny, że firma - patrząc z punktu widzenia pijaru - zrobiła małym kosztem wielką rzecz. Przy czym zyskała też w środowisku osób pracujących z osobami niepełnosprawnymi szacunek i wizerunek marki wrażliwej społecznie. Dość powiedzieć,że informacja o firmie i reklamie przez cały dzien trzymała się na pierwszej stronie GW. Reklama tam to kilkanaście tysięcy złotych dziennie. O FB i innych stronach nawet nie wspomnę. Piękna akcja!

 

dhcr6e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest marakesch

Kolego, a to nie aby ta sama firma, co zatrudniła do relamy taką, jakby to ująć, żeby nikogo nie urazić, średniej urody grubaskę z podpisem właśnie "Adrian kocha wszystkie kobiety"? Wtedy to było raczej dość dwuznaczne, bo nie było wiadomo, czy chodzi o to, że nawet bardziej korpulentne panie znajdą tam coś dla siebie, czy raczej szyderę, że skoro takie "apetyczne" panny znajdą cos w ofercie, to już na pewno znajdzie każda?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo popieram wszelkie tego typu akcję. Jest to również niesamowity zabieg marketingowy i świetna promocja, która przysporzy marce zapewne wiele nowych klientów i całą masę pozytywnych opinii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.