Skocz do zawartości

Skarpetki, podkolanówki antygwałty


Gość marakesch

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, kto wymyślił coś tak potwornego, ale o ile żyje, powinni go zaprowadzić na szafot. Nic mnie tak nie irytuje i nie obrzydza, jak te potworne podkolanówki/skarpetki. Zwlaszcza, jak wychodzą gdzieś spod nogawki spodni lub nie daj Boże sukienki. Nie wiem, czy wśród kobiecej garderoby można znaleźć coś równie odpychającego, nie bez powodu w slangu nazywa sie to coś "antygwałtami". Czlowiek ma ochotę na ucieczkę, gdy coś takiego widzi na nodze. A fe, wprowadzić odgórny zakaz noszenia tego paskudztwa! Kto za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że przesadzasz, trzeba dostrzegać piękno wszędzie:-) Mnie osobiście odrzucają sytuacje, w których widzę, że z buta wystają te wkladki tzw, stópki. Kurde, czy naprawde nie mozna ich jakoś dopasować, żeby nie wystawały. Tylko czekać, kiedy faceci do mokasynów zaczną to nosić. A tu dla ciebie fota specjalnie, w tym kierunku powinnismy zmierzać:-)

 

14kun7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jednak kwestia podkolanówek.

Przecież można i w ten sposób:

 

db0173f3bb8740b4cfcc69dd0853e506.jpg

 

4a2392a3b6b972c6b9d60b6a3197cdc5.jpg

 

 

1e461bbe7e9e92e648060a84bb9a1b66.jpg

 

http://www.uniface.pl/Podkolanowki-sa-sexy-g2976-7443

 

Chyba negatywnie się nastawiłeś. To musi siedzieć gdzieś w podświadomości :)

Szukaj dobrych stron, a nie patrzysz tam gdzie ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie nie, bo na tych słit fociach są podkolanówki, ładne, kolorowe, zgrabne. Ja miałem na myśli te tradycyjne antygwałty, najczęściej czarne lub cieliste zrobione z materiału rajstopowego z taką paskudną gumką (jak sądzę, gumka jest po to, by żylaki, które i tak widać na nodze, po ściśnięciu były widoczne jeszcze bardziej). To jest porażka i każdy, kto mówi że nie, zaprzecza obiektywnej prawdzie oraz dobrym obyczajom na ulicy!:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi tez się wydaję że trochę przesadzasz. No fakt nie są one za seksowne, ale one nie są stworzone do tego żeby sexy wyglądać. I zapewne jak dziewczyna będzie szła na randkę, czy spotkanie zukochanym to raczej nie założy tych podkolanówek (bo ja bym nie założyła), ale tak nacodzień to co ci przeszkadza, niech sobie noszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.