Jump to content

Skarpetki, podkolanówki antygwałty


Guest marakesch
 Share

Recommended Posts

Guest marakesch

Nie wiem, kto wymyślił coś tak potwornego, ale o ile żyje, powinni go zaprowadzić na szafot. Nic mnie tak nie irytuje i nie obrzydza, jak te potworne podkolanówki/skarpetki. Zwlaszcza, jak wychodzą gdzieś spod nogawki spodni lub nie daj Boże sukienki. Nie wiem, czy wśród kobiecej garderoby można znaleźć coś równie odpychającego, nie bez powodu w slangu nazywa sie to coś "antygwałtami". Czlowiek ma ochotę na ucieczkę, gdy coś takiego widzi na nodze. A fe, wprowadzić odgórny zakaz noszenia tego paskudztwa! Kto za?

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że przesadzasz, trzeba dostrzegać piękno wszędzie:-) Mnie osobiście odrzucają sytuacje, w których widzę, że z buta wystają te wkladki tzw, stópki. Kurde, czy naprawde nie mozna ich jakoś dopasować, żeby nie wystawały. Tylko czekać, kiedy faceci do mokasynów zaczną to nosić. A tu dla ciebie fota specjalnie, w tym kierunku powinnismy zmierzać:-)

 

14kun7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest marakesch

A mnie nie, bo na tych słit fociach są podkolanówki, ładne, kolorowe, zgrabne. Ja miałem na myśli te tradycyjne antygwałty, najczęściej czarne lub cieliste zrobione z materiału rajstopowego z taką paskudną gumką (jak sądzę, gumka jest po to, by żylaki, które i tak widać na nodze, po ściśnięciu były widoczne jeszcze bardziej). To jest porażka i każdy, kto mówi że nie, zaprzecza obiektywnej prawdzie oraz dobrym obyczajom na ulicy!:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mi tez się wydaję że trochę przesadzasz. No fakt nie są one za seksowne, ale one nie są stworzone do tego żeby sexy wyglądać. I zapewne jak dziewczyna będzie szła na randkę, czy spotkanie zukochanym to raczej nie założy tych podkolanówek (bo ja bym nie założyła), ale tak nacodzień to co ci przeszkadza, niech sobie noszą.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
Guest kruszynka

Takie podkolanówki pod spodnie jak najbardziej jeszcze do czółenek. Dobrze ,że ktoś to wymyślił bo co byśmy nosili skarpetki do butów na obcasie to by była porażka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.