Skocz do zawartości

Dlaczego buty dla dzieci sa takie drogie?


Gość marakesch

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do końca się nie zgodzę. Są miejsca gdzie można tanio kupić buciki dla dzieci oczywiście nie byle jakie tylko najwyższych polskich marek i co najważniejsze atestowane całkiem w rozsądnej cenie, moim chłopcom kupuje i jesteśmy bardzo zadowoleni. Także jako mama polecam ... :censored: ...

Nie miała jeszcze okazji testować na sibie butów dla dorosłych ale wydaje mi się że każdy znajdzie tam coś dla siebie :)

Edytowane przez nie_problem
- - nie reklamujemy serwisów zewnętrznych bez zgody administracji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam Bartki, Dawidy, Mrugały dla małych stóp. tzn sama sprawdziłam Bartki i Dawidy, Mrugały też podobno są ok. Wydaja mi się że oczywiście wszystko w zależności dla kogo. tak jak już napisałam dla dzieci polecam ... :censored: ... Nawet jak ktoś ma jakieś pytanie to nie ma problemu, ja nie wiedziałam np czy dla mojej Julci bardziej z większym czy z mniejszym obcasem Tomasa bo tak mi polecił ortopeda i otrzymałam fachową pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

To dość ciekawa cena biorąc pod uwagę koszt przyzwoitej skóry, podeszew, zakładek, jakiś dodatków. Zakładam, że kopyta są z jakiegoś innego projektu. Jeśli materiałem nie jest odpad lub jakiś niepełnowartościowy element. Dodatkowo but pewnie wykonywany w olbrzymiej serii. Ale tak czy siak 15 zł to dość podejrzana cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale rozumiem względy ekonomiczne, ale w przypadku małych dzieci zdecydowanie tańsze w czasie będą jednak dobrej jakości buty z atestem - bezpieczne dla małych stóp i nóg. W przypadku bezkompromisowego cięcia kosztów, bywa iż leczenie kosztuje fortunę. Myślę, że warto gdzieś wypośrodkować i szukać w miarę bezpiecznych dla układu kostnego dziecka butów. W przypadku podobnych "okazji" nie chcę uogólniać, ale lampka alarmowa zapala się z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty dziecięce może i są drogie. ale jak się dobrze poszuka, to mozna znaleźć coś tańszego np. ...tu i tam ... są teraz duże wyprzedaże. No i wtedy znane marki takie jak ecco, clarks, czy reima nie straszą ceną aż tak bardzo :)

Edytowane przez MOD
- Proszę wybaczyć, ale prawo do LightSpamu mają tylko Forumowicze z reputacją i stażem. Ewentualnie firmy będące Partnerami Forum. Póko co, proszę więc powstrzymać się od linkowania do sklepów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.