Skocz do zawartości

Najlepiej sprzedające się buty tej Jesieni to . . .


Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że nikt się tego nie spodziewa.

Gdy przeanalizowałam sytuację, sama byłam w ogromnym szoku.

Tej Jesieni na allegro dominuje dość nietypowe obuwie, booo....

KALOSZE.

Jednak nie są to zwykłe kalosze. Najlepsza Włoska Produkcja - jak zapewniają sprzedawcy :)

To cudownie obuwie prezentuje się następująco:

1.JPG

 

2.JPG

 

3.JPG

 

 

6.JPG

 

 

7.JPG

 

 

Szczerze? Moim zdaniem szału nie ma, jednak ludzie zwariowali na ich punkcie.

Na JEDNEJ aukcji allegro sprzedało się aż 85 sztuk - aukcja jeszcze trwa.

Włoskie kalosze kosztujące 79,99 aktualnie biją resztę damskich butów na łopatki.

 

Co wy o tym sądzicie?

Zapłaciłybyście tyle pieniędzy za kalosze, które nieznacznie różnią się od zwykłych "filcaków" po 5 złotych ?

 

Dla zainteresowanych, link do jednej z aukcji:

http://allegro.pl/made-in-italy-kalosze-kozaki-gratis-ocieplacze-38-i2611168060.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Początkowo myślałem, że to oficerki :)

Ale na ostatniej fotce - sznurowane kalosze ... ?

No proszę :)

 

Ja tam prosty chłop jestem, dla mnie kalosze do na ryby, albo na grzyby :)

Widzę jednak, że ten trend trwa już kolejny rok. Cóż ... może jednak coś w tym jest.

Kiedyś widziałem jedną Panią w kaloszach, która prezentowała się naprawdę ... :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy dzień jesieni, a już wiemy jaki buty sprzedają się najlepiej?, gumiaki, stylizowane na oficerki do konnej jazdy.

Ręce i nogi się uginają

 

Wiesz . . . Ja odbieram końcówkę sezonu letniego, jako początek Jesiennego, zwłaszcza, że w tym roku lato nie dawało Nam zbyt dużo ciepła, zwłaszcza na koniec. :)

 

Dobra, a tak na poważnie, to jestem wróżką :ph34r:

 

 

 

One na pierwszej fotce naprawdę przypominają skórzane oficerki :)

 

 

Może i tak wyglądają, ale zapewniam, że są to najzwyklejsze kalosze. Z resztą masz link do aukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czytam, że teraz buty z rodzaju "must have" musza mieć gadzie wzorki, czyli jakieś łuski wężowe, krokodyle, tudzież żabie przebicia. Takie ponoć schodzą na pniu i każda szanująca sie pani w wieku od 15 do 50 lat z jedną parkę powinna ze sobą lub na sobie mieć. Pozostaje cieszyć sie, że do mody męskiej moda ta nie dotarła.

post-451-0-94396400-1350504600_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kalosze "robione" na oficerki może są i oryginalne, ale do czego je nosić? Chyba tylko do wąskich dżinsów. Ostatnio modne zrobiły się botki. Można je nosić do wszystkiego. W zależności od fasonu, i do stroju biznesowego, i do mniej konwencjonalnego. Jest tyle wzorów, że każda pani znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, wzrostu, postury i planowanych wydatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.