Skocz do zawartości

Buty dla polityków - w czym chodzą elity?


nie_problem

Rekomendowane odpowiedzi

To już choroba - oglądając relację w TV z politykami w roli głównej, prędzej czy później nachodzi mnie to samo pytanie - ciekawe jakie buty nosi? :)

Poszperałem i trafiłem na ciekawą stronę.

 

W związku z tym na początek może spróbujmy po amerykańsku :)

 

sm-lincoln-shoe.pngsm-roosevelt-shoe.pngsm-wilson-shoe.pngsm-harding-shoe.pngsm-eisenhower-shoe.png

 

sm-kennedy-shoe.pngsm-carter-shoe.pngsm-reagan-shoe.pngsm-bush-shoe.pngsm-clinton-blue-shoe.png

 

sm-clinton-cap-shoe.pngsm-bush2-shoe.pngsm-Obama-shoe.pngsm-Obama-shoe-box.pngsm-Lincoln-inspired-boot.png

 

sm-Lincoln-inspired-boot-box.png

 

lincoln-shoe.jpg

 

roosevelt-shoe.jpg

 

wilson-shoe.jpg

 

harding-shoe.jpg

 

eisenhower-shoe.jpg

 

kennedy-shoe.jpg

 

carter-shoe.jpg

 

reagan-shoe.jpg

 

bush-shoe1.jpg

 

clinton-blue-shoe.jpg

 

clinton-cap-shoe.jpg

 

bush-shoe1.jpg

 

Obama-shoe-box.jpg

 

Lincoln-inspired-boot-obama.jpg

 

Lincoln-inspire-obamad-boot-box.jpg

 

Obama-shoe.jpg

 

No to które najbardziej Wam pasują? :)

 

Na samej stronie zdecydowanie więcej informacji i fotki w większej rozdzielczości:

http://shoesofthepresidents.com

 

No i oczywiście pytanie - w jakich butach prezentują się inni politycy?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość SportowiecPL

ciekawe ile takie jego lacie kosztują ? Podobno się nie rozdrabnia, jak jego limuzyna jest k wyposażona, że jak by był koniec świata to by mógł być pod wodą niej do 2 dni; D

 

Faza żeby słyszeć, co dzieje się na zewnątrz musi używać mikrofonu tak szczelne ma autko; D

Ciekawe, co nosi w butach? Jak james Bond pewnie, ale na bank ma jakiś nadajnik GPS to na?100%.Jak by ktoś go porwał, znaczy uprowadził? E.. Niebieski metalik buciki podobają mi się śmigałbym, jednak żeby takie mieć musiałbym pracować 25 h na 24.

 

starczy mi mój zestaw 12 par aktywnych butów; D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Buty najwyższego gatunku, dla polityków? Niekoniecznie, nazewnictwo nawiązuje do największych przywódców amerykańskiej polityki, jednak "buty dla polityków" temat trochę mylący. Również jestem ciekaw cen tych butów, choć ich wysokojakościowe wykonanie z pewnością świadczy, że należą do górnej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie moim pierwszym pytaniem byłoby po w jakiej są cenie,ile kosztują takie buty bo domyślam się,że nie są zbyt tanie:) W końcu to wybrane modele dla elity. Oprócz tych fioletowych z zamszu każda propozycja bardzo mi się podoba,trafia w mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.