Skocz do zawartości

Eleganckie zamszaki i nubuki


nie_problem

Rekomendowane odpowiedzi

Może trochę nietypowo, bo temat nie definiuje butów pod względem ich rodzaju (lotniki, monki, mokasyny ...), lecz pod względem materiału. Ale dlaczego nie :)

Nie od zawsze, ale od jakiegoś czasu skóry szorstkie (zwłaszcza zamsz) bardzo mi się podobają. Dobrej jakości zamszaki cieszą oko, a i podotykać się chce :)

 

No i tak powstał ten oto wątek, w którym godne uwagi buty zamszowe i nubukowe proponuję prezentować.Bardzo chętnie w gotowych zestawach.

 

Na początek kilka fotek:

 

tumblr_m7jtexVNTJ1rr5ihbo1_1280.jpg

 

Widzi mi się takie wykończenie:

tumblr_m8zw1bAhMa1rr5ihbo1_1280.jpg

 

tumblr_m7esekCb0Z1rr5ihbo1_1280.jpg

 

Na czerwono:

tumblr_m9iekgyyfq1r0i1hho1_1280.jpg

 

Na zielono:

tumblr_m8uioohOhw1r0i1hho1_1280.jpg

 

I ciekawe połączenie licówki z zamszem:

tumblr_m0unmfhggs1rr5ihbo1_1280.jpg

 

http://christiankimber.tumblr.com

 

Gdzieś miałem jeszcze kilku nubukowych i zamszowych faworytów, ale pliki mi wcięło :)

A Wy macie swoich faworytów?

 

I pytanie dodatkowe - co to za materiał?

p_modele%20063.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieuczesane :)

 

Te czerwone, jeżeli dobrze rozumiem to Christian Kimber of Christian Kimber Fine Footwear

 

Jeszcze jedna fotka:

tumblr_m9iemrFIIu1r0i1hho1_1280.jpg

 

http://ramosreport.tumblr.com/post/30458948167/amazing-combo-christian-kimber-of-christian

 

I jeszcze trochę od Shoe Snob'a:

 

255390_450939288261043_2115023832_n.jpg

 

376595_448348278520144_1963341248_n.jpg

 

http://the-shoe-snob.blogspot.com/2012/09/christian-kimber-footwear-mark-your.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

wszystkie buty jakie tutaj są przypominaja mi takie filmy gdzie w takich śmigali włąśnie jacyś mafiozi itp. Niektóre modele są bardzo ładne, czerwone i te na samym początku z paskiem skóry na pięcie no z tyłu.

Takie bardzo oldschool - teraz idzie taka moda tak mi się wydaje na takie buty, coraz więcej widze osób w takich exkluziwe butach ;D

 

jakoś jak wpadłem do was na forum zaczełem mocno się interesować butami, pomogły mi pewne tematy takie jak: opis nike, ciekawostki itp. No ale jakie widze czasami buty na forum masakra, jak właśnie takich zbiór jw ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Te lakierowane czarno-brązowe Johna Lobba bardzo fajnie się prezentują. Wiadomo,że w dużej mierze im bardziej oryginalne i sprawdzone,tym wyższa kwota jaką musimy za nie zapłacić. To indywidualna kwestia gustu,jednak moim zdaniem warto dopłacić i kupić naprawdę solidne buty dobrej firmy i mieć je przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.