Skocz do zawartości

HiHeel - damskie buty ręcznie malowane


nie_problem

Rekomendowane odpowiedzi

 

Informacje

hiHeel – be YOUnique.

 

Misja

hiHeel umożliwia Ci zakupienie dokładnie takiej pary butów, o jakiej zawsze marzyłaś. Zaproponuj własny wzór kolorystyczny lub wybierz jeden z designów naszych projektantów. Każda para jest dostępna tylko w jednym lub kilku egzemplarzach! Wszystkie buty są wykonywane i malowane ręcznie, z największą starannością.

 

Opis firmy

hiHeel – be YOUnique.

 

hiHeel to pierwszy polski sklep, w którym możesz zakupić ręcznie malowane buty o wyjątkowym, unikalnym wzorze kolorystycznym. Wykonujemy obuwie ręcznie - tylko na indywidualne zamówienie, według designu naszych projektantów lub pomysłu klientki.

 

Ręcznie malowane - hiHeel hand painted

 

hiHeel: gwarancja unikalności

 

Każda para obuwia hiHeel jest ręcznie wykonywana i malowana - na oryginalny wzór stworzony przez naszych projektantów albo zgodnie z indywidualną koncepcją klienta.

 

Wybierz gotowy projekt – każdy dostępny wyłącznie w kilku lub kilkunastu egzemplarzach.

 

Zaprojektuj własny wzór malowania - stworzymy dla Ciebie jedyne takie buty na świecie!

 

Z myślą o Tobie

 

Buty hiHeel powstają w naszym firmowym studiu obuwniczym. Każda para jest ręcznie wytwarzana na zamówienie, z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, takich jak delikatna kozia skóra. Obuwie jest malowane z wykorzystaniem ekologicznych farb, profesjonalnych aerografów oraz szerokiej gamy pędzli artystycznych. Proces dekorowania zwykle trwa do 5 dni; następnie buty są pozostawiane na kilka dni do wyschnięcia. Najpóźniej po 20 dniach od złożenia zamówienia obuwie jest gotowe do wysyłki.

 

Jesteś jedyna w swoim rodzaju.

 

Podkreśl swoją wyjątkowość z obuwiem hiHeel hand painted

 

 

267_224.jpeg

 

267_226.jpeg

 

 

257_184.jpeg

 

257_228.jpeg

 

 

255_178.jpeg

 

255_236.jpeg

 

 

268_238.jpg

 

 

486454_467515416594273_1135206803_n.jpg

 

417568_464950486850766_1870183663_n.jpg

 

252672_452453111433837_1192123965_n.jpg

 

 

471831_453000321379116_1326794037_o.jpg

 

 

malowane_7a.jpg

 

malowane_7b.jpg

 

http://hiheel.eu

http://www.facebook.com/hiheelprojekt

 

 

Dodam jeszcze tylko, że kontakt z firmą jest przesympatyczny, zatem ze swojej strony gorąco polecam :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest plan :) Jak coś uda się ustalić, będziesz wiedział - nie pękaj :)

 

Aha

268_238.jpg

 

Ten egzemplarz malowany był Farbkami Tarrago.

 

I kolejny szykowany jest specjalnie na wrześniowe Targi w Poznaniu - ciekaw jestem jak się będą prezentowały :)

 

Mam nadzieję, że "zaniebawem" HiHeel będzie miał u nas swój dział ... ale na razie Ciiiichooo Sza :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa nowe projekty HiHeel smile.gif

 

Na butach farby Tarrago. A buty będzie można obejrzeć z bliska - Targi Poznańskie, 11-13 września na stoisku MULTIRENOWACJA.PL - Pawilon 7, stoisko nr 12:

http://www.wbutach.p...ndpost__p__7760

 

A teraz buty smile.gif

night life 2.jpg

 

night life.jpg

 

 


GZL_7845.jpg

 

snake.jpg

 

GZL_7810.jpg

 

 

Jest nadzieja, że przed Targami jeszcze coś zaprezentujemy smile.gif

A może ktoś ma fajny pomysł na ciekawy motyw Retro, Vintage?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Oto i przedstawiciel HiHeel z odpowiedziami na wszystkie pytania.;)

 

Rzeczywiście, każda para naszych butów jest i wykonywana, i malowana ręcznie. Gdzie tkwi haczyk? Otóż wykonujemy tylko od jednej do kilku par każdego modelu. Malujemy według własnych pomysłów bądź życzenia klienta. Faktycznie jeśli ktoś zamówi malowane buty hi Heel może spać spokojnie, będzie miał jedyną taką parę na świecie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Produkcja hurtowa nie wchodzi w grę. Nie stosujemy żadnych półśrodków - nasze obuwie to od początku do końca fachowa, pełna artyzmu ręczna robota.Określcie, jak mają wyglądać Wasze buty, a my je wykonamy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy jasność :)

Tu co poniektórzy myśleli, że to buty ręcznie malowane ... a tu się okazuje, że również wykonanie buta to hand made.

 

Optymalnie - Respect.

myslałbym już o własnym projekcie, ale gdzie ja w szpilkach pójdę? :)

 

Trzymam kciuki są rozwój, bo widać jest tu pasja.

 

pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na forum :)

W końcu hi Heel jest z nami :)

 

To ja podpytam może na początek o skóry.

  1. Z jakich skór obuwie jest wykonywane i czy są tu jakieś opcje?
     
  2. Jakie jest pochodzenie skór? (Krajowe? Importowane?)
     
  3. Czy w przypadku dostarczenia przez klienta skóry, np. egzotycznej- podejmujecie się realizacji wykonania obuwia z takiej skóry?

 

Dorzucę kilka fotek, które wpadły mi w łapy ostatnio :)

 

 

flowers.jpg

 

flowers 2.jpg

 

hi heel game urban.jpg

 

I coś, co wygląda dość tajemniczo ...

 

hi heel coming.jpg

 

Może hi Heel uchyli rąbka tajemnicy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałam zapytać czy buty są malowane ręcznie :) Bogusia jak zwykle mnie uprzedziła :p

 

Oto i przedstawiciel HiHeel z odpowiedziami na wszystkie pytania. ;)

 

Rzeczywiście, każda para naszych butów jest i wykonywana, i malowana ręcznie. Gdzie tkwi haczyk? Otóż wykonujemy tylko od jednej do kilku par każdego modelu. Malujemy według własnych pomysłów bądź życzenia klienta. Faktycznie jeśli ktoś zamówi malowane buty hi Heel może spać spokojnie, będzie miał jedyną taką parę na świecie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Produkcja hurtowa nie wchodzi w grę. Nie stosujemy żadnych półśrodków - nasze obuwie to od początku do końca fachowa, pełna artyzmu ręczna robota.Określcie, jak mają wyglądać Wasze buty, a my je wykonamy. :)

 

Za to naprawdę wielki szacunek, pierwszy raz się z takim czymś spotkałam.

Jestem zdziwiona, ale i zarazem pełna obaw, bo przecież za takie buciki cena nie będzie zbyt niska, prawda?

 

PYTANIA:

1. Jeżeli chciałabym zamówić u Was parę butów ręcznie malowanych, ile za nie zapłacę? (mniej więcej)

2. Istnieje możliwość podesłania własnego projektu?

3. Jeżeli odpowiedź na drugie pytanie brzmi TAK, to ile kosztowałyby mnie takie buty? (mniej więcej)

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

 

 

edit:

 

właśnie doczytałam, że można podsyłać projekty, więc drugie pytanie nie ważne :p

Poproszę o odpowiedź na 1 i 3.

Edytowane przez Maria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na forum :)

W końcu hi Heel jest z nami :)

 

To ja podpytam może na początek o skóry.

  1. Z jakich skór obuwie jest wykonywane i czy są tu jakieś opcje?
     
  2. Jakie jest pochodzenie skór? (Krajowe? Importowane?)
     
  3. Czy w przypadku dostarczenia przez klienta skóry, np. egzotycznej- podejmujecie się realizacji wykonania obuwia z takiej skóry?

Dorzucę kilka fotek, które wpadły mi w łapy ostatnio :)

 

 

flowers.jpg

 

flowers 2.jpg

 

hi heel game urban.jpg

 

I coś, co wygląda dość tajemniczo ...

 

hi heel coming.jpg

 

Może hi Heel uchyli rąbka tajemnicy? :)

Co do skór to kozie oraz cielęce. Kozie skóry to w głównej mierze importowany towar, zaś cielęce produkt krajowy. Na ten moment nie mamy doświadczenia w produkcji obuwia ze skór egzotycznych. Kto wie, może to ulec zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałam zapytać czy buty są malowane ręcznie :) Bogusia jak zwykle mnie uprzedziła :p

 

 

 

Za to naprawdę wielki szacunek, pierwszy raz się z takim czymś spotkałam.

Jestem zdziwiona, ale i zarazem pełna obaw, bo przecież za takie buciki cena nie będzie zbyt niska, prawda?

 

PYTANIA:

1. Jeżeli chciałabym zamówić u Was parę butów ręcznie malowanych, ile za nie zapłacę? (mniej więcej)

2. Istnieje możliwość podesłania własnego projektu?

3. Jeżeli odpowiedź na drugie pytanie brzmi TAK, to ile kosztowałyby mnie takie buty? (mniej więcej)

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

 

 

edit:

 

właśnie doczytałam, że można podsyłać projekty, więc drugie pytanie nie ważne :p

Poproszę o odpowiedź na 1 i 3.

 

Witam,

 

postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

 

Buty hi Heel ręcznie malowane to przedział cenowy od 500 zł. Oczywiście iż realizujemy projekty według pomysłu klienta, to hi Heel jest dla Was. Na cenę indywidualnie pomalowanego buta składa się kilka czynników jak:

- stopień skomplikowania motywu - to także czas jaki potrzebujemy aby stworzyć te "jedyne"

- ilość kolorów które musimy użyć aby namalować dany motyw.

 

Cena to od 600zł. Każda para która opuszcza nasz zakład jest wyjątkowa. Staramy się w każdej coś zmienić, dzięki temu mogę śmiało stwierdzić iż nie ma i nie będzie dwóch identycznych. Uważamy to za zaletę.

 

Ile razy kupujecie drogie buty a później okazuje się że koleżanka ma te same? Na pewno każdej z Was taka sytuacja się zdarzyła.

Przytoczę tu pewną historię:

Miało to miejsce już jakiś czas temu, Pomalowaliśmy całą serię butów na różne motywy. Jak sprawdzić jak się zachowują farby? Dać do testów.. Poprosiliśmy nasze znajome o przetestowanie danego im obuwia. Z malowanymi motywami nic się nie stało. Pytamy zatem o opinie na temat naszej produkcji. Jedna z testerek zostawiła specjalnie te buty na wesele. Po weselu spotykamy się a Ona taka szczęśliwa:

- wiesz co przez te buty to ja byłam w centrum uwagi a nie panna młoda :o:D ! Wszystkie dziewczyny mnie pytały skąd takie mam?

 

Tak wygląda założenie butów hi Heel. To naprawdę cieszy! Pozdrawiam hi Heel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna historia, więcej tej Pani nikt już na wesele nie zaprosi :):lol:

 

Ale ja trochę z innej beczki - myślę, że powinniście się skupić nie na gościach weselnych, a na pannie młodej :)

Linia butów ślubnych dla Panny młodej w kolorach white, ecru z delikatnym motywem, albo motywem pasującym do wiązanki może trafić na podatny grunt :) Wszyscy wiemy, że podczas organizacji ślubu pieniędzy się nie oszczędza, a to właśnie Panna Młoda zrobi wszystko, by być w centrum uwagi i by na fotkach prezentować się wyjątkowo wyjątkowo :)

 

Niejeden salon sukien ślubnych chciałby mieć również takie buty w swojej ofercie, choćby na wystawie.

Ładna modelka w sukni + buty HiHeel na nogach - już widzę kampanię reklamową i nową modę :)

 

... zagalopowałem się? :):ph34r::D:p;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.