Jump to content

Trampki Puma


nie_problem

Recommended Posts

Puma posiada w swojej ofercie również pozycje zdecydowanie ciekawsze i pod względem stylistycznym, jak i jakościowym. Niestety dziś głównym argumentem dla klienta jest cena, więc w tym kierunku idzie oferta sprzedawców. Droższe, a co za tym idzie lepsze pozycje kurzą się na półkach z małymi wyjątkami.

 

Buty Lacoste celują przede wszystkim w nieco bardziej zasobne kieszenie i mają oczywiście swoich zwolenników. Wydaje mi się jednak, że profil klienta docelowego jest tu ciut inny. Nie da się jednak ukryć, że w ofercie jest sporo butów godnych uwagi. Czy Lacoste24_pl zarekomenduje nam jakieś wyjątkowo wyjątkowe pozycje? Przyznam, że nie mam doświadczenia w temacie, a chętnie poszerzę horyzonty :)

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Może nie tyle celują w zasobne portfele,ile wyznaczają nową jakość i styl. Puma chce zrobić coś podobnego,ale co z jakością/? Wystarczy dotknąć buty Lacoste oraz Pumy- każdy odczuje różnicę :) Sam wygląd to rzecz gustu,moim zdaniem puma ma gorszy design i tyle. E-Sportowe,chętnie podam kilka modeli,wstawie zdjęcia butów od nas z Lacoste24.pl i zobaczysz czy Tobie również się spodobają. Oczywiście profil klienta jest nieco inny.

Edited by 3BUTY
Link to comment
Share on other sites

Mało istotne co nam, Wam się podoba :) Myślę, że i Puma, i Lacoste ma modele niższe i wyższe ... ale faktycznie rynek weryfikuje wszystko :)

 

Lacoste24_pl - śmiało wrzucaj propozycje, byle bez linków do sklepu. Jeżeli chcesz reklamować swoją działalność - zgłoś się na priv ustalimy detale i możemy zaproponować dział dla Lacoste24 w Pasażu handlowym, jak pozostałe firmy.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest SportowiecPL

buty jak są niebieskie to mi miadzą [beeep]... kocham taki styl, buty fajne, jednak te z futerkei mjak jakiś japan styl.

Nie wiem nie nałożył bym tego, jednak widziałęm takie ukogoś chłopaka jakiegoś z lekka wyglądał na takiego stylowca.

Czerowne MQ także fajne, lubie pod kostkę i niskie na maxa. Widać wygodne, i czytałem i nich mają dobrą opinię, ktoś napisał że mało wytrzymałę. Nie można ocenić wytrzymałości każdy co innego w nich robi. Więc dla mnie taka opinia to nie opinia.

super buciki i materiał

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.