Skocz do zawartości

Damskie Trampki - Adidas, Nike, Reebok ... i inne


nie_problem

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat wersje damskie, ale męskie też bywają ciekawe :)

 

Te na przykład bardzo mi się widzą - szkoda, że takie małe :(

 

Adidas Honey Hook

4.jpg

 

http://www.pocoboso.pl/producent/990-trampki-adidas-honey-hook-w-.html

 

 

Adidas Forum

adidas_forum_md_casual.jpg

 

adidas_forum_md_casual_v.jpg

 

 

Adidas Top Ten Hi

adidas_top_ten_hi_sleek.jpg

 

Adidas Midiru Court Mid

adidas_midiru_court_mid.jpg

 

Adidas Honey Hook i ta wersja też mi się widzi :)

adidas_honey_hook.jpg

 

http://reluctantstylista.com/article/my-current-obsession-high-cut-basketball-inspired-sneakers

 

Ten naturalny lub zbliżony do naturalnego kolor skóry ma jednak coś w sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio łaziłem po galeriach z moją kobietą, co jest dla mnie sporym wyzwaniem i zarazem torturą, ale w sklepach obuwniczych po prostu wymiękałem. Zwykle trampki, naprawdę nic szczególnego, tyle że z krokodylkiem z boku ponad 6 stów. Nie, że jestem jakiś skąpy, rozumiem tez, że za marką musi iść cena, ale kurde - to są zwykłe, gumowe trampki. Jak takie coś, nie myślę tylko o krokodylku, może kosztować 630 złotych. Rozumiem kozaczki, botki, czy nawet szpilki, ale trampek. Nigdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio łaziłem po galeriach z moją kobietą, co jest dla mnie sporym wyzwaniem i zarazem torturą, ale w sklepach obuwniczych po prostu wymiękałem. Zwykle trampki, naprawdę nic szczególnego, tyle że z krokodylkiem z boku ponad 6 stów. Nie, że jestem jakiś skąpy, rozumiem tez, że za marką musi iść cena, ale kurde - to są zwykłe, gumowe trampki. Jak takie coś, nie myślę tylko o krokodylku, może kosztować 630 złotych. Rozumiem kozaczki, botki, czy nawet szpilki, ale trampek. Nigdy!

 

Ha, bo to nie trampki, ale krokodylek tyle kosztuje :), a ten jest nieaml pod ochroną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No to masz buty wobec których kieruje się moje zainteresowanie. Proszę napisz o nich coś więcej.

Pokaż proszę jak buty prezentują się na nogach, chociażby w wątku bieżącym, lub w tym:

http://www.wbutach.pl/topic/260-w-jakich-butach-dzis-chodze/

 

Czy stosunkowo jasna cholewka nie ciemnieje po złapaniu wilgoci?

Czym je pielęgnujesz, czyścisz?

 

Czy nie masz problemu z utrzymaniem w czystości białej wyściółki? Dla mnie wnętrze powinno być zawsze ciemne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość Dorotka92

o ja,mój pierwszy post napisałam w dziale dla chłopców,przepraszam.Dziewczyny mam do was pytanie czy ktoś spotkał się z butami CK? czy one są dobrej jakości?Zainteresowały mnie buty nowe na allegro link lecz nie wiem czy ta firma robi również dobre buty,czy któraś z was miała okazje kiedyś nosić buciki CK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.