Jump to content

Maszyny do czyszczenia butów


nie_problem

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Po kontroli wojewody: Były kurator miał czyste buty. Bo był z PiS [ZDJĘCIA]

 

Prawie 7 tys. zł na składarkę i otwieracz do listów, ponad 10 tys. zł na trzy maszyny do czyszczenia butów, 50 tys. zł na wyjazd do Finlandii, takie m.in. wydatki znaleźli kontrolerzy w lubuskim kuratorium.

 

http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,12474039,Po_kontroli_wojewody__Byly_kurator_mial_czyste_buty_.html

 

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest marakesch

W dobrych hotelach takie maszynki to norma, w ich własnym interesie bo jak wchodzisz zimą z buciorami na kafle i parkiety, to wiadomo, jak jest. Ale te maszyny nie wyczyszcza dobrze butów, one jedynie zrzucą z zewnątrz błocko. Najgorsze jest wtedy, gdy maszyna była już przez kogoś używana i miał czarna pastę, a ty lecisz po nim z czyszczeniem brązowych butów. Można się po prostu wściec. Dlatego ja dla bezpieczeństwa i spokoju omijam maszynki z daleka, jak jestem na wyjeździe to dobrze wyczyszczę przed wejściem, a jak wyschną doczyszczę w pokoju hotelowym. Moim zdaniem maszyny - przerost formy nad treścią.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś przed wejściami do klatek w każdym szanującym się boku, były wbite przed wejściem takie maszynki do czyszczenia butów w wersji "socjalistycznej". Była to jakby taka łopatka wystająca z ziemi, o którą można było obetrzeć g...którego wszędzie było pełno, a w wersji lekkiej błoto, piach i co komu jeszcze się do butów przylepiło. Najgorsze było jednak umiejscowienie tych urządzeń, czasem nocą lub w stanie wskazującym nieźle się można było o to wyrżnąć, bo były vis a vis drzwi często. Szkoda, że teraz się ich nie instaluje, ale nadal przy wielu starszych blokach można je znaleźć.Pamiętacie je?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.