Jump to content

Kiri

Forumowicz
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Kiri

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. Rozumiem, ze ten zdarty nubuk mam zetrzeć pilniczkiem, aż nie będzie gładki? Boje się że wtedy całkowicie zedre sobie buty. Zdarte czubki powstały podczas chodzenia po górach gdy zdarzyło mi się potknąć o kamienie. Może powstrzymam się od użycia renowatora jak faktycznie ich kolor wróci po użyciu gumki, bo tragedii nie ma, ale też nie są tak intensywne jak były. Dzięki, w takim razie w niego zaopatrzę. A co z zaklejeniem podeszwy i metalowych części przez które wkłada się sznurówki przed zastosowaniem renowatora? Nie zabarwi mi to tych elementów?
 2. Hej, próbowałam przeszukać internet, żeby dowiedzieć się czy można coś zrobić z zarysowaniami na czubkach butów Timberland 6 Inch Premium, niestety nic nie znalazłam. Chciałam też oddać do "Pucybuty" na renowacje, ale powiedzieli że nie da się z tym nic zrobić. Moją ostatnią deska ratunku to post tutaj. Czy jest coś co chociaż zminimalizuje te zadrapania (http://prntscr.com/wjpkjt)? Przymierzam się też do renowacji koloru, bo niestety źle je czyściłam i delikatnie wyblakły. Kupiłam już renowator koloru Tarrago nr. 8 (ochre), gumkę do nubuku Colourlock i mam też szczotkę zakupioną kiedyś w
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.