Jump to content

theblacksagan

Forumowicz
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About theblacksagan

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witaj theblacksagan,

  To Twoje pierwsze kroki na Forum o butach i skórach. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nowy użytkownik czuł się tu jak u siebie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub problemy nie wahaj się pytać na forum lub bezpośrednio u administratorów.

  Dołączyłeś do nas 28.01.2020.

   

  1. Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM WBUTACH i POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
  2. Warto również przejrzeć FAQ wButach
  3. Teraz już spokojnie możesz się przywitać i bawić się dobrze 

   

  Rozgość się i czuj się pełnoprawnym członkiem naszej społeczności.

  Z obuwniczym pozdrowieniem
  Administracja Forum wbutach.pl

 2. Dzień dobry, Proszę o pomoc czy podpowiedź jak mogę doprowadzić do stanu używalności buty marki Church's model Chetwynd IV. Otóż obłożyna obuwia odkleiła się od wewnętrznej części buta. Dodatkowo obłożyna m.in. w okolicach kostki oraz na łączeniu z przyszwą jest niejako delikatnie przerwana w kilku miejscach, jak gdyby ktoś ją nieco naciął nożem. Wydaje mi się, że powinno się znaleźć jakiś sposób na naprawę skądinąd drogich i fajnych butów. Oczywiście byłem u rzekomo doświadczonego szewca (zakład prowadzi od 1987 r.). Niestety poza zelowaniem nie był w stanie prawidłowo dokleić obłożynę do jej wewnętrznej części. Na moje pytanie co z tymi "nacięciami" czy można to skleić, użyć kleju typu cyjanopan do połączeń elastycznych, stwierdził, że te uszkodzenia przykryją spodnie i próba naprawy obuwia w tym zakresie będzie cyt."bardzo zła", w domyśle z bardzo złym skutkiem. Nie pocieszył mnie tym stwierdzeniem, powinienem reklamować jego źle wykonaną pracę, za którą wziął wcale nie tak małe pieniądze ale lepiej niech on już nie rusza tych butów, nie skorzystam raczej z jego usług. Prośba o radę, buty są dobrej firmy i uważam, że warto je uratować (a nie zakrywać podartą skórę nogawkami spodni). Oczywiście proszę tylko o poważne odpowiedzi a nie złote rady w stylu reklamuj buty u producenta. Dziękuję bardzo za wsparcie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.