Jump to content

patseb

Forumowicz
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About patseb

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dziękuję za szybką odpowiedź, jeśli to tylko cecha charakterystyczna tego typu skóry to mi to nie przeszkadza. Myślałem że popełniłem jakiś kategoryczny błąd, to moje pierwsze podejścia do sensownego dbania o skórę. Grudki nie zniknęły całkowicie po wyschnięciu ale wosk je pomaga przykryć, wyrównać.
 2. Witaj patseb,

  To Twoje pierwsze kroki na Forum o butach i skórach. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nowy użytkownik czuł się tu jak u siebie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub problemy nie wahaj się pytać na forum lub bezpośrednio u administratorów.

  Dołączyłeś do nas 23.12.2019.

   

  1. Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM WBUTACH i POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
  2. Warto również przejrzeć FAQ wButach
  3. Teraz już spokojnie możesz się przywitać i bawić się dobrze 

   

  Rozgość się i czuj się pełnoprawnym członkiem naszej społeczności.

  Z obuwniczym pozdrowieniem
  Administracja Forum wbutach.pl

 3. Witam, Z góry przepraszam jeśli taki temat gdzieś się już przewijał, ale wyszukiwanie nic mi nie pokazało. Oxfordy ze skóry licowej, tydzien przed pierwszym użyciem, potraktowałem następująco (wszystko ładnie się wchłaniało): 1. sapphire Renovateur x 1 2. Tarrago Dubbin: 1 warstwa (24h schnięcia) 3. SAPHIR BDC Creme Pommadier: 3 warstwy 4. SAPHIR MDOR Pate de Luxe: 1 warstwa w celu ochrony noska/zapiętka, nie połysku Pierwsze użycie i pierwszy niewielki deszcz (dosłownie kropienie, przejście z auta do domu) pozostawił na butach plamki (zakładam że to rozmyty pommadier) i lekko wystające grudki - które powoli wraz z wysychaniem zanikają (załączone zdjęcie zostało zrobione zaraz po wejściu do domu). Czy da się tego uniknąć? Czy może nałożyłem za mało warstw tłuszczu oraz wosku? Co teraz zrobić? Powtórzyć cała procedurę (ale 2-3 warstwy dubbina) od renwowatora czy może użyć renomatu żeby poprawnie wszystko nałożyć od 0? Zdjęcie z plamkami: Zdjęcie z grudkami (centralna część noska):
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.