Jump to content

Agnes

Forumowicz
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Agnes

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień Dobry, Jestem studentką Wydziału Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej dotyczącej zawodu szewca, jako zawodu zanikającego dostosowującego do zmian technologicznych w dzisiejszych czasach. Poniższe pytania będą stanowiły podstawę analizy problemu badawczego. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas na odpowiedzi. Będę wdzięczna za przesyłanie odpowiedzi na adres agnesonline@wp.pl Agnieszka pytania do pracy.docx
 2. Agnes

  Powitanie

  Witam, Trafiłam tu całkiem przypadkiem szukając materiałów do pracy magisterskiej. Piszę o szewcach w dwóch odsłonach jako dobro zwykła oraz jako dobro elitarne (luksusowe) Mam nadzieję że będę mogła tu zdobyć ciekawe materiały jedną z rzeczy jaką muszę zrobić to przeprowadzenie wywiadów eksperckich i liczę na to że są na forum jacyś szewcy którzy mi w tym pomogą. Dziękuję za przyjęcie:)
 3. Witaj Agnes,

  To Twoje pierwsze kroki na Forum o butach i skórach. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nowy użytkownik czuł się tu jak u siebie. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub problemy nie wahaj się pytać na forum lub bezpośrednio u administratorów.

  Dołączyłeś do nas 30.06.2019.

   

  1. Koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM WBUTACH i POLITYKĄ PRYWATNOŚCI
  2. Warto również przejrzeć FAQ wButach
  3. Teraz już spokojnie możesz się przywitać i bawić się dobrze 

   

  Rozgość się i czuj się pełnoprawnym członkiem naszej społeczności.

  Z obuwniczym pozdrowieniem
  Administracja Forum wbutach.pl

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.