Jump to content

eyf92

Forumowicz
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eyf92

  1. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, akurat mam Protectora, więc te "midsole" potraktuje tym preparatem a reszta pójdzie woskiem, pozdrawiam!
  2. Jaką szczotkę polecasz ?? i ostatnie pytanie, czy tą gumę do okoła buta na spodzie co scalona jest z podeszwą też potraktować tym woskiem czy nie ? Tą, którą zaznaczyłem na zdjęciu
  3. Dzięki za odpowiedź, proszę odpowiedz jeszcze, co jaki czas ten wosk stosować, jak pisałem co dzień lub co drugi, buty przemywam lekko wilgotną szmatką z racji, iż są intensywnie używane w pracy (dużo chodze) i jednak na koniec dnia są troszkę podkurzone, to i ten preparat się pewnie zmywa ? Co ile to nakładać ?
  4. Witam, z racji, że 3 dni temu zakupiłem swoje Nike Air Max 90` za które wydałem 600 zł to chciałbym zadać parę pytań odnośnie ich konserwacji / pielęgnacji. Otóż, kupiłem wczoraj w Deisimanie 2 produkty, które umieściłem na dołączonych fotkach. Pierwsza z nich to jakaś maść "Protection MULTIWAX" z woskiem pszczelim i woskiem karnauba, która ma za zadanie zaimpregnować ją i delikatnie oczyścić. Drugi z nich to jakiś NANO Protector, chociaż nie piszę tak na puszce, który ma za zadanie zabezpieczyć buta przed deszczem i brudem na długi czas. Moje buty jak wiadomo są pokryte skórą naturalną ? jeśli się mylę, proszę o wyprostowanie mnie, jak na razie po uprzednim przetarciu ich z brudu, nałożyłem lekką powłokę tej maści z woskiem. 1. Pytanie brzmi co ile ją nakładać i czy podeszwę(tzn ten gumowy bok buta dolny) też smarować ?, buty codziennie są używane w pracy, dużo chodzę i co dzień obuwie lekko przecieram delikatnie wilgotną mikrofibrą. 2. Czy na powłokę tego wosku na butach można psyknąć tym NANO Protectorem ?? 3. Nie jestem jakiś mega zajarany pielęgnacją butów, lecz chciałbym jednak je troszkę zabezpieczyć i czy ten produkt w maści wystarczy, czy jednak lepiej zmienić te produkty lub dokupić coś jeszcze ?? Z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi, pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.