Jump to content

Bonifacy

Forumowicz
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Bonifacy

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co sądzicie o Adidas Superstar? Na początku były przeznaczone dla koszykarzy, ale jakoś przyjęły się również poza tym sportem. Teraz to ubiera się je po prostu dlatego, że dają spore możliwości kreowania swojego stylu (na ... SPAM...) jest kilka ciekawych pomysłów na stylizacje, warto rzucić okiem).
 2. Czuję się, jakbym wszedł na jakieś forum fanów Paolo Coelho.
 3. Najlepiej byłoby ustawić obok siebie kilka takich telewizorów i porównać. Ale taki test jest raczej nie do przeprowadzenia.
 4. Buty są zawsze pod ręką, więc czemu się dziwić?
 5. A propo butów wojskowych... Ile par butów ma żołnierz i z czego? Dwie, z czego jedną w magazynie!
 6. Trzeba przyznać,. że rzeczywiście modeli butów sportowych jest teraz prawdziwe zatrzęsienie (... SPAM... ), więc trzeba się na tym bardziej znać, żeby wybrać te odpowiednie. Nie można wziąć po prostu pierwszych lepszych z brzegu.
 7. Najlepiej poszukać czegoś odpowiedniego w internecie. W sieci, na przykład tutaj https://allani.pl/wyszukaj/buty-trekkingowe , można znaleźć masę odpowiedniego obuwia.
 8. Kumplowi kiedyś się zerwały sznurówy w czarnych glanach i przełożył sobie białe z tenisówek. Ludzie myśleli, że to jakaś nowa subkultura.
 9. Bonifacy

  Wolne żarty :)

  Uprzątnięte i pozamiatane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.