Jump to content

kendi

Forumowicz
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kendi last won the day on December 11 2014

kendi had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralny

About kendi

 • Rank
  Użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Czy używając Omnidaim nie usunę warstwy tłuszczy która nałożyłem w sumie nie tak dawno? Ile warstw Dubbina mogę jeszcze nakładać? Jednorazowo jedną, czy więcej? Środki do nubuku miałem, ale sprzedałem wszystko poza szczotka. Ponieważ postawiłem na zestaw od AXE316
 2. Poddałem moje żółte CATy terapii środkami by axe316. Byty rok temu były mało używane, były prawie idealnie utrzymywane. Potrzebowałem jednak potraktować je czymś nowym. Przed czyszczeniem. Wyczyszczone Mydło do skór AVEL Zaprawa tłuszczowa HP Oil Saphir Jeden but już potraktowany Tucan Mink Oil Dubbin Tarrago Nie wiedziałem jak to aplikować, trafiłem na film w którym był nakładany palcem. Tak też sam zrobiłem, oczywiście zapach mnie poniósł Podałem tylko jedną warstwę. Musiałem położyć warstwy nierówno, ponieważ jeden but chłonął więcej. Buty teraz wyglądają tak: No
 3. Zastanawiam się, czy swoich catow, nie potraktować zestawem AXE316. Rok temu używałem ich naprawdę krótko z nano protectorem. Myślicie, że warto użyć tych środków na nubucku? Liczę się z tym, że zmienia kolor.
 4. Dlaczego takie wykończenie podeszwy?
 5. A co jeśli szwy się trochę przebarwia? Moje czerwone martensy niestety miejscami mają zabarwione te żółte nici. ;
 6. Chodziło o mnie? Oczywiście, że nie użyje tylko na 1 buty, bo rodzinka ma ich więcej, ale zakup był typowo pod siebie. Jeszcze ich nie ruszyłem bo nie mam kiedy ;/
 7. Jak dvasz tak masz Ja osobiście kupiłem cały zestaw, ale jeszcze go nie uzylem na swoje buty, bo ich nie noszę. Od listopada 7 razy miałem buty na nogach. Ale w międzyczasie kupiłem kilka par i srodki, którymi zakonserwowalem noszone wcześniej buty. Zakładam, że to inwestycja w przyszłość która się zwróci
 8. Tez używam starszej wersji i wkoncu cytowanie działa. Czytam forum tylko mobilne i uciążliwy był ten błąd z cytatami.
 9. Odnośnie cytowania, idzie je poprawić, aby w tapatalku nie zlewalo wszystkiego w całość. Nawet żadnych tagów nie dodaje gdzie cytat się zaczyna.
 10. Wydaje mi się, że może to być smar z wozka inwalidzkiego którym jechałem. Ale plamy nie można rozmazac. Czy nic się nie stanie jeśli wytrzymam sie z czyszczeniem jakiś czas?
 11. Pierwszy dzień buty na nogach, zrobiłem z 50 metrów, większość czasu przesiedzialem w samochodzie i zobaczcie taka plama. Nie chodzi przy pocieraniu palcem. Buty były zabezpieczone nano protektorem.
 12. Po zrobieniu zdjęcia przyjrzałem się rękawiczka i pomyślałem o tym samym. Juvacuir stosuje na prawym bucie ale i tak się wybiera. Myślę że z tym kolorem będę musiał się pogodzić i teraz myślę czym najlepiej zakonserwowac. Odrazu w kolejnych 2 parach zrobię to samo.
 13. Właśnie wziąłem się za uporządkowanie ubrań i akcesoriów motocyklowych. Mam jedne rękawice skórzane, które w świetle dziennym wyglądają jakby były wyplowiale (trochę brazowe się wydają przy prawdziwym czarnym kolorze) Byly użytkowane naprawdę sporo. Tam gdzie słońce nie docieralo widać jeszcze czarny kolor. Macie jakieś ciekawe pomysły?
 14. Shoe cream Tarrago zakupiłem, w takim razie na to wszystko jeszcze go nałożyć? Myślisz, że rozpracuja się tak jak skórzane? Narazie i tak zrezygnuje z noszenia ich ponieważ, lewego buta założyć nie mogę no i warunki coraz gorsze na te buty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.