Jump to content

marins

Forumowicz
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About marins

 • Rank
  Nowy użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Stary motyw piłkarski Często się honoruje piłkarza strzelającego bramkę w ten właśnie sposób.
 2. a może coś z motywami facebook-a lub twittera, skoro jest miłośniczką portali społecznościowych
 3. Mamy chociażby nexx-a, czy excellent-a - pomimo nie polskiego nazewnictwa są to bodajże polskie firmy. Mało tego na liście najbogatszych Polaków mamy osobę, która jest związana z przemysłem obuwniczym, czyli jednak da się w Polsce robić biznes obuwniczy.
 4. Buty dla kobiet bardzo ważne, jednak panie mają więcej ulubionych gadżetów np. torebki i inne dodatki
 5. Buty, jak się okazuje są częstym motywem bajek i często pełnią symbol, jakiejs nadprzyrodzonej mocy
 6. a ja mam pytanie apropo szpilek. Słyszałem, że są one bardzo niezdrowe dla korekcji nóg, mogą wpływać w dłuższej perspektywie na nieestetyczny kształt stopy. Prawda, czy mit?
 7. No dobrze, ale młodzież gra raczej w butach do 400 zł - max. Ten przedział to raczej dla tych, którzy już jakies pieniądze mają z tego grania . Korki można kupić dużo taniej, kwestia, aby nie były to produkty robione przez największe koncerny.
 8. Przepraszam, że się wtrącę, ale te u góry są bardzo sexy. Aż chciałbym, aby nastało lato.
 9. Co prawda cropp nie jest typowo obuwniczą marką, ale fakt, że te wyglądają naprawdę super, jeśli chodzi o stronę wizualną. Zacząłem czytać o czyszczeniu takiego obuwia, bo wczoraj sobie sprawiłem .takowe tylko Lasockiego.
 10. Sportowcy często ciskają obuwiem ze złości, a jest to zwłaszcza dostrzegalne w młodszych rocznikach piłkarskich. Prawie za każdym razem, jak są ściągani przed czasem przez trenera rzucają swoimi koereczkami
 11. Kupiłem wczoraj miodowe trapki Lasockiego, artykuł się przyda, tym bardziej, że nie mam pojęcia, jak dbać o tego typu obuwie.
 12. Ostatnio czytałem o mokasynach artykuł, w którym postawiono tezę, że są butami dla starszych panów. Hm, czy mokasyny mogą mieć bardziej młodzieżowy design?
 13. znana marka nie jest gwarancją dobrych butów sportowych, jak tutaj ktoś pisał. Może nie jestem wielkim ekspertem obuwniczym, jednak jestem fanatykiem sportów. Buty sportowe to jeden z tych rodzai butów, które należy przymierzyć indywidualnie, nie w sieci online. Pierwszą zasadą nie jest design tylko wygoda i nią należy się tu kierować.
 14. Jaka duża różnorodność, od eleganckich po młodzieżowe, od nowoczesnego desingu po oldschool. Ciekawe zdjęcia, ciekawe materiały.
 15. Bez względu, jakim rzemiosłem się człowiek trudni, powinno być ono wynagradzane. Fakt wygląda przepięknie. Jednak nie zwróci to pieniędzy i czasu włożonego, w te buty. Nie mniej wielki podziw za kreatywność
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.